Skocz do zawartości

[nowy dział]Mam propozycje dla...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Root Admin

wszystko dobrze, tylko tak:

1. kto odblokował tematy, które specjalnie zablokowałem?

2. czemu wszyscy chcą pisać tylko w tym jednym temacie? Skoro macie całe forum, to po to, zeby nie dluzyc jednego tematu, ktorego ktos nowy i tak nie przeczyta, bo ma np 30 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. czemu wszyscy chcą pisać tylko w tym jednym temacie? Skoro macie całe forum, to po to, zeby nie dluzyc jednego tematu, ktorego ktos nowy i tak nie przeczyta, bo ma np 30 stron.

 

Tylko o czym pisać, jak większość "klubowych" tematów bywa nieaktywna np przez miesiąc? :P IMO te działy będą świecić pustkami... dobrze chociaż, że można ukryć to forum klubowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ql manewr z tym ukrywaniem - mam ie i dziala to bezproblemowo wiec dlugosc forum - jak komus przeszkadza - bedzie mozna sobie spokojnie skrocic :P

Mieciu jak mozesz to dopisz do klubu uzytkownikow rowerow GT jeszcze uzytkownikow Mongoose'a i Schwinn'a - to w koncu ta sama firma :)

Fakt ze u nas forum jest skromniejsze i mamy mniej userow niz takie forum mtbr - ale tam te dzialy firmowe fajnie dzialaja - i u nas mysle ze jakos sie to bedzie krecic ;) - wszystko zalezy tylko i wylacznie od piszacych - bedzie im sie chcialo pisac o swoich rowerach :) czy beda woleli pisac "co dzis zrobili" :025:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...