Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Popularny

• Podobna zawartość

• Iqus
      Przez Iqus
      Witam  przede wszystkim wszystkich na forum  
      Mam problem i poszukuje porady. W swoim rowerze postanowiłem wymienić wysłużony amortyzator na nowy. Nowy kupiłem z takimi wymiarami jak stary czyli średnica rury sterowej 1 1/8" itd.. Przyszedł właśnie nowy amortyzator i wszystko się zgadza oprócz tego, że mój stary widelec nie jest gwintowany, a ten nowy ma gwint na rurze sterowej. Proszę o odpowiedź, czy mimo gwintu mogę resztę rzeczy przełożyć ze starego widelca? Czy mogę na to nałożyć zwykły mostek? Czy jednak będzie problem, że po gwincie mostek z kierownicą będzie się ślizgał? Czy wbije też bez problemu gwiazdkę do takiego widelca? 

• Kacpe2403
      Przez Kacpe2403
      Siemka, chciałem zapytać czy Manitou Circus Expert 100mm jest lepszy do dirtu od Rst Dirt T 100mm? Jakie są główne różnice i czy początkujący da radę ustawić tego Manitou? Który lepszy na pumptrack, street a który na hopki?
    • LexSzo
      Przez LexSzo
      Witam posiadam ramę dartmoor two6player 2019, pod stery is42/is52. Mam pytanie czy dany amortyzator z ogłoszenia (link podany niżej)  będzie możliwy do założenia lub jaki inny będzie pasował. Posiadam nie duży budżet. 
      LINK:
      https://www.olx.pl/oferta/rock-shox-xc30-amortyzator-przedni-100mm-26-tapered-nowe-CID767-IDn6zNk.html#70673c665c
    • BraianoMajerano
      Przez BraianoMajerano
      Cześć, szukam amortyzatora do dirtu za około 1300zł - 1400zł   
      - 100 lub 120mm skoku,
      - koła 26'' ,
      - tapered,
      - fajnie jak by miał mocowanie na hamulec, 
      Dirta składam na ramie DartmoorTWO6player (jestem otwarty na inne propozycje)
      Parametry ramy:
      Rozmiar ramy:  Long
      Rozmiar koła: 26"
      Rozmiar piasty: 135x10mm
      Rodzaj sterów: IS42/IS52
      Rodzaj suportu: Euro 73
      Link do ramy:
      https://www.goride.pl/ramy-sztywne/dartmoor-two6player?gclid=Cj0KCQiAn8nuBRCzARIsAJcdIfMGdRqNIuTdhyGurL_znQGusvKMqf2_ci8LhFtgrHxcG_Z9TlhZM0EaArxMEALw_wcB
    • johnny606
      Przez johnny606
      cześć.
      Nieszczególnie radzę sobie w poszukiwaniach amortyzowanego przedniego widelca. Jeżeli ktoś taki posiada (lub może polecić, wskaże www), chętnie odkupię. Cechy które mnie interesują, to:
      - koło 28/29 cali
      - pod stery 1,125"
      - ahead
      - piwoty i tarcza (z czasem zrezygnowałem z piwotów ale niewiele pomogło)
      - medium: mieszane, nie sprężyna
      - możliwość podpięcia chlapaczy 
      - ośka il classico
      - przeznaczenie do trekka, crossa, turystyka, mieszczucha. Żadne cuda.
      dzięki za ofertę/pomoc/konsultacje.
      pozdrower.