Skocz do zawartości

[Muzyka] Skąd ściągnąć wysokiej jakości pliki muzyczne?


maroxd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję źródła pobierania piosenek, nie chodzi mi o strony typu: wyszukiwarkamp3.eu czy djoles.pl. Chciałbym znaleźć miejsce skąd mógłbym pobrać pliki które nie mają 2-3 mb tylko tak z 10mb oraz wysoki bitrate czy jak to tam się nazywa :P Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzymo oczywiście torrenty jako takie nie są nielegalne i nie ma znaczenia czy zawierają muzykę czy cokolwiek innego. Liczy się czy zawartość jest chroniona prawem autorskim. Zmierzałem do tego, że podawanie źródeł do takich treści jest niezgodne z regulaminem tego forum. Nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli pisząc, że jestem w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam http://www.jamendo.com/pl

Jest to portal z całkowicie darmową muzą, oczywiście nie znajdziecie tam popularnych zespołów, raczej mało znane promujące się grupy. Ogólnie wybór jest dość duży, wiele gatunków. Całe płyty lub pojedyncze utwory można pobierać legalnie. Bitrate to około 180 - 220 kbps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie koniecznie wprowadź się na http://chomikuj.pl - co prawda bez rejestracji się nie obędzie, ale warto. Tylko tu w 100% moje potrzeby dobrej jakościowo muzyki są zaspokajane.

 

Nie mając konta premium (czy jak to się nazywa) nie można korzystać z wyszukiwarki. Jak to obejść? Wystarczy w googlach wpisać tytuł poszukiwanego kawałka i dopisać na końcu chomikuj:

 

np. " Feel Jest już ciemno chomikuj " wyskoczy Ci na pewno coś stamtąd. Klikasz, pobierasz, jesteś szczęsliwy :) 1GB transferu kosztuje 2zł, więc chyba warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo można znaleźć na chomikuj.pl (jest syf ale są i dobre mp3 nawet po 320kbps). Albumy można znaleźć na peb.pl. Trzeba tylko wiedzieć, jak szybko znaleźć to czego się chce na tych stronach :) Na chomiku jest 50MB za darmo, chyba dziennie, więc jak chodzi o jakieś pojedyncze kawałki których się poszukuje to wystarcza. Na youtube też są często "filmiki" z audio w dobrej jakości, do ściągania polecam wtyczkę DownloadHelper do Firefoxa a do konwersji na mp3 program Pazera Audio Extractor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz bardziej polecam rejestracje na rapids.pl gdzie mozesz wykupic sobie transfer na wszystkie servery jednoczesnie(wybor dosyc spory). Chomikuj jest fajne, ale przy duzej ilosci pobierania troche kosztuje jednak ten transfer

No tak, "hurtownikom" to się faktycznie średnio opłaca... tylko czy istniejee coś, co im dogodzi :) A przecież legalny zakup 1 piosenki to ok. 4zł, więc zysk i tak mają wielki :P

 

Ja zapłaciłem 2zł 3 miesiące temu i jeszcze coś tam z tego 1GB mam :) Aha - pliki można "chomikować" czy w sumie przeklejać do siebie - jeśli ktoś pobierze dany plik z twojego linku, to dostajesz punkty wymienne na transfer. Opłaca się mieć bogatego "chomika" wtedy egzystujesz tam za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...