Skocz do zawartości

[linki] zakończenie


Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakieś końcówki na likach zapobiegające rozplataniu :question: Ja mamtakie metalowe zaciskane co się zaciska na kalblach, ale mam z nimi problem. Wiadomo, że pancerze trzba czasem czyścić. Ale żeby wyczyćcić pancerz, trzeba wyjąć linkę. Żeby wyjąć linkę, trzeba odciąć koniuszek z końcówką. Jak odetne ten koniuszek, to nie mam po co już zakładać tej linki, bo będzoe już za krótka :034: . Trochę to zakręcone, ale jednak prawdziwe. Jakie więc Wy macie sposoby na zakańczanie linek, żeby nie trzeba było przy każdym czyszczeniu ucinać jej kawałka :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zalutować koncówkę. Tylko tak delikatnie, żeby cyną przesmarować koncówkę linki a nie zrobić z niej jakąś bańkę, bo wtedy będzie dużo szlifowania. Jeżeli linka nie bedzie chciała wejść przez otwór w pancerzu, to możesz delikatnie podszlifować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee stasiek coś kręcisz :( Te metalowe zaciskane końcówki są najlepsze. Wcale nie musisz ucinać linki, po prostu zdejmij końcówkę kombinerkami i po kłopocie.

 

 

Odi ma rację ,te końcówki kombinerkami schodzą bardzo dobrze...ale patent z lutem ciekawy ,chyba spróbuje bo jeszcze linek nie założyłem do mojego LFka ,a lutownicę w domu mam :) Zawszenowe doświadczenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość_LukE_*

Witam!!

Ja zaraz po odcięciu linki smaruję ją poxipolem lub innym klejem, bardzo to ładnie wygląda, nie odpada itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...