Skocz do zawartości

Wheeler Team


QWEY564

Rekomendowane odpowiedzi

Naprzykład??

 

Jesteś zainteresowany jakimś modelem(drogim ale nie najdroższym), z maila można wywnioskować, że znasz się na tym(np zapytaj cz nie można zmienić piast lub hampli), nie masz czasu żeby jeździć po sklepach, "jesteś spoza miasta", pytacz się o kolory, należysz do jakiegoś klubu MTB, pottzebujesz na ten sezon na zawody jakiegoś sprzęta, jak chcesz naklejki to piszesz że starego Wheelera(of kors za min 3000zł) przemalowałeś no i sprzedajesz go a nie chcesz żeby był noname itd... oczywiście kwestia naklejek musi być pobocznym tematem waszej wymiany maili na temat nowego roweru!!!

pozd

A ta koszulka to sobie tak bokiem wyskoczyła? ;)

 

Dzieki za wyczerpującą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje sie do mniejszoscioego klubu Wheelerowcow. Moja maszyne kupilem w 22.07.2004, jest to Pro29. Osprzet jest (jeszcze) oryginalny, ale na wiosne zamierzam zmienic naped. Jestem zadowolony z niego, na razie przez 2 lata widzialem tylko 2 te wheelery Pro29 na wlasne oczy wiec jest to naparawde malo popularna marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chociarz niepowiem żebym malo wheelerów w okolicy widzial. Niedaleko w kaliszu jest dystrybutor i czasami się widuje wheelery na ulicach a za moją namową jeden kumpel kupil też. Drugiemu polecalem Unibika ale byl uparty i ma wheelera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zacząłem sie rozglądac za Wheelerami (tj wiedziałem o takiej marce, bo sobie kupiłem :) ) to widziałem ich całkiem sporo.

 

A tak BTW chyba niedługo sie bede musiał wypisac :unsure:

 

Szukam nowego roweru i oglądałem tego roczne Wheleery - naprawdę, jakbym nie chciał - są lepsze opcje...

Czemu w taki 3600 (czy tam 36 sie teraz nazywa) jest z tyłu przerzutka Alivio, kosztuje 1700 pln, a z przodu jest przezutka i korba podobna do mojej (z Wheelera 600 - najtańszego jaki moze byc chyba..)

Nie chce myślec co teraz montują w Wh.600...

i za co ja tak naprawde płace??

wiem, że to porządny rower, ale chyba sie zdecyduje na coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radiss

Mój pierwszy wpis na tym forum... Ale mogę dołączyć się do "Wheeler team". Moja maszyna to 2900 PRORIDE... z tym że... została już tylko rama... Na ten sezon wymieniłem ostatnie oryginalne komponenty... Stare koła zastąpiłem nowymi... Obręcze DT, szprychy DT, piasty XT. Ponadto rower wygląda następująco: korba LX, przerzutka tylnia XT, przednia DEORE, sztyca i kierownica ROOX, opony Schwalbe Racing Ralph, siodło Vetta RAZZO, amor Skareb comp, hamulce i klamki Avid SD 7, kaseta SRAM 9.0.

I powiem wam jedno... teraz ta rama 2900 PRO, naprawdę super komponuje się z osprzętem!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, dwa garaże...jeden na rowery, drugi na Harleye...i trzeci na moje Porsche :o

 

Amor to seryjnie montowana Capa T5. W wersji 1900 na rok 2006 jest już montowana Gila T6, i jak dobrze pójdzie to do końca roku ten model zdobęde <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat zamarł więc nawołuję o wpisywanie pomysłów dotyczących naszego zlotu ;)

 

Ja obstawiam kamczatkę ale potrzebuję konkretnych namiarów do jakiegoś konkretnego miejsca. Tak więc osoby mające wujka lub jakiegoś ziomka na kamczatce proszeni są o niezwłoczną odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde post pod postem......

 

 

Do końca tygodnia fotki postaram sie wrzucić do końca tygodnia... Dzisiaj odebralem Pilota XC. Muszę jednak trochę poczekać bo nie mam kasy na stery a starej bieżni zdjąć nie potrafię.. A co do ceny to placilem za niego 499zl ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerek z Pilotem przedstawia się rewelacyjnie :P Właśnie na taki lub podobny amortyzator zasługuje ta rama.

Sam tez miałem zmienic w tym sezonie moją Gile T4 na coś bardziej konstruktywnego typu AXEL, ale coś z finansami ostatnio u mnie trochę licho B) Niestety mieszkanie poza domem trochę kosztuje. No nic, moze przynajmniej na jakiegoś Axona sie uzbiera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chcialem nabyć Axela bo w 500 stówach musialem się zmieścić. A że w momencie jak gotówkę mialem w ręce Axel z 480zl na 570 podskoczyl. To zrezygnowalem ale pojawila się okazja zakupu pilota xc za 500 zl więc wziąlem..;]

 

pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...