Skocz do zawartości

[klucz] do suportu h2 - systemów zint. osi


Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi poinformować, że nasza działalność opierająca się na produkcji narzędzi i akcesoriów rowerowych wkroczyła na kolejny poziom
Uruchomiliśmy dzisiaj stronę internetową i sklep z naszymi produktami. Duża w tym zasługa użytkowników tego Forum- pierwszych testerów, nabywców oraz w pewnym sensie projektantów naszych produktów. Dziękujemy Wam za to. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie nas wspierać w tej działalności.
 
Kilka istotnych informacji:

  1. strona internetowa www.bitul.pl dzisiaj oficjalnie rozpoczęła działalność; wszystkich chętnych naszymi produktami zachęcam do składania zamówień właśnie przez sklep tam widoczny; z wszystkimi dylematami przed-zakupowymi można pisać do mnie przez PW albo na podanego na stronie maila.
  2. Dołożyliśmy wszelkich starań by strona była możliwie czytelna, przejrzysta; pewnie niektóre rzeczy mogłyby być zrobione inaczej/lepiej; standardowa prośba, jak w przypadku narzędzi, proszę zgłaszać wszelkie uwagi, sugestie, pomysły odnośnie działania strony, realizacji zamówień
  3. wkrótce założony zostanie inny wątek (właściwie do pod-forum w formie "Klubu"), wszystko już ustalone z Kierownictwem Forum, wspomnę o tym później, aby Moderatorom nie dodawać zbędnej pracy.
  4. Sygnaturka na forum również zostanie zmieniona, podobnie jak awatar.
  5. Nowe produkty w drodze: np kolejna seria kluczy do piast z uwzględnionymi sugestiami poprzednich nabywców, ściągacz do korby FC-M970, narzędzie do tłoczków hamulcowych, przyrząd do kontroli haka w tylnej przerzutce; praca nad ściągaczem do łożysk w miskach suportowych (ht2 i podobne) w zaawansowanym stadium; o wszelkich nowościach, czy postępach w pracach będę informował w odpowiednim wątku na Forum
  6. Kilku Forumowiczów brało udział w sprawdzaniu testowej wersji strony, pomagało przy grafice czy przy konkretnych projektach narzędzi; być może powinienem podziękować imiennie, nie chciałbym jednak kogoś pominąć więc dziękuję wszystkim zaangażowanym w prace, bez imiennego wskazywania osób.
  7. W ostatnich tygodniach, z racji na brak czasu spowodowany uruchamianiem strony internetowej, zaniedbałem nieco swoja aktywność na Forum, powinno to wkrótce ulec zmianie.
Edytowane przez M333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Fajnie że kontynuujesz działalność. Stojak serwisowy super, właśnie znalazł się na mojej liście zakupów. Dałbyś radę zrobić klucz do konusa przedniej piasty Saint? Tam jest jakiś spory rozmiar, na oko obstawiam coś koło 30. Odezwę się po świętach z dokładnymi danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jesteśmy w stanie wykonać taki klucz.

Mógłby być ze stali grubości 2.0mm. Z materiału takiej grubości produkujemy klucze do konusów oraz klucze do blokowania śrub mocujących zębatki do ramion korby (takie do blokowania obracania się).

Klucze do konusów (w dwóch wzorach) oraz klucze do blokowania są gotowe, fizycznie dostępne. Z racji na specyficzny wygląd, błyszczący ocynk, bez pomocy światła słonecznego trudno mi wykonać wyraźne zdjęcie. Jak tylko z tym się uporam pojawią się na stronach sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dzisiaj "Klub BITUL.PL". Wszystkich zainteresowanych zachęcam do dołączenia.

http://www.forumrowerowe.org/groups/47-bitulpl/

 

Utworzyłem kilka wątków. Mogę dodać nowe, zmodyfikować zakres dotychczasowych.

Potencjalnym nabywcom łatwiej tam będzie uzyskać potrzebne informacje a mnie "ogarnąć" wszelkie pytania, propozycje, sugestie.

Edytowane przez M333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Pomyśl nad uproszczoną wersją praski, czyli przystawką pod imadło. Część ludzi posiada własny warsztat z imadłem przy stole i takie zgrabne cudo z postaci przystawki, mieszczące się w skrzynce narzędziowej miałoby sens. Ja sam sobie takie coś wymodziłem z rury wydechowej o średnicy 42/39mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Planować, planujemy. Mamy własny harmonogram prac. Narzędzia, za które zabierzemy się wcześniej oraz te, których realizację odkładamy w czasie.

Przyrządy do obsługi mechanizmów z wciskanymi łożyskami nie mają w tym momencie u nas priorytetu. Jest to bardziej zajęcie na kolejne miesiące niż tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Aktualizacje w "klubie Bitul" i na głównej stronie sklepu.

Wkrótce (ok 10-14dni oczekiwania) nowe narzędzia. Będą praski do łożysk ht2 (wersja pod wkręcane miski). Przyrządy do prostowania haków, teraz jest tylko kilka sztuk. Będą również centrownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...