Skocz do zawartości

[klucz] do suportu h2 - systemów zint. osi


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro poprzedni temat zaginął to przypomnę swoją recenzję klucza H2. Kupiłem go już dawno, używałem wiele razy. Lepszy od oryginału bo wykonany z solidnego materiału, zamknięty i trudniej źle go przyłożyć niszcząc miski. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio myślałem nad kluczem do bębenka, ja wymyśliłem nacięcie klucza do kasety naprzeciwległych odstępów między wypustami (4mm szerokość) i odpowiednie przycięcie imbusa 4mm który w tą szczelinę wsuwamy na czas odkręcania. 4mm bo tyle wynoszą wpusty w tej bieżni-nakrętce bębenka. Dla zainteresowanych, a nie zorientowanych - LEWY GWINT.

 

Zajrzałem tu jednak z innego powodu. Potrzebuję klucz do suportu ISIS ( http://www.rower2426...is-cyclista.jpg ). Jakie są szanse wykoniania takowego i ile by to kosztowało? Dostępne są takie: http://allegro.pl/ic...2253938354.html , jednak jeśli w tej cenie miałbym klucz dużo lepszej jakości to jestem bardzo za ;). Pozdrawiam!

 

EDIT: Oczywiście nie musi być to klucz w takiej formie, równie dobrze może być taki jak do HT2, tylko z odpowiednimi wcięciami

 

Drobna uwaga do tego klucza do wolnobiegu, który zaproponowałeś - Z dokręcaniem nakrętką od kasety myślę, że należy ostrożnie, gdyż podczas odkręcania "w prawo" nakrętka od kasety będzie się próbowała dokręcić co może doprowadzić do uszkodzenia jej albo czegoś innego.

Edytowane przez Cycu85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja.

 

Z każdego rodzaju kluczy zostało mi co najmniej kilka egzemplarzy.

Nowe klucze powinny być za ok 2tyg. Będzie nowy klucz- do osi pedałów Look Quartz (w głównej mierze dzięki koledze Durnykot- sprezentował mi pedały do pomiarów).

 

Dla osób szukających oszczędności. Miewam klucze z wadami wizualnymi, bez szkody dla właściwości użytkowych, taniej. O szczegóły (cena oraz jaki mankament) proszę pytać.

 

Odnośnie bacików: mam także same rękojeści z gumowaną rączką. Jeżeli ktoś posiada własny łańcuch 7/8 czy 9rzędowy oraz klucz do łańcucha to również może zaoszczędzić kilka złotych (sama rękojeść za 12zł).

Inny forumowicz (Skydancer) odstąpił mi 3 łańcuchy hg73, używane w dobrym stanie (rozciągnięte mniej niż 1%), ale gdzieniegdzie jakby z ubytkami w niklowaniu/chromowaniu. Cena takiego bacika 14zł.

 

Wkrótce zaktualizuje zdjęcia oraz opisy w albumie Picasa. W tej formie (opis plus zdjęcia) będzie to chyba bardziej przejrzyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dostępny klucz do osi pedałów zatrzaskowych Look quartz. Zdjęcia tutaj: klik

Cena za klucz 10zł, wysyłka 4/5zł (polecony ekonomiczny, polecony priorytet).

 

Dla zainteresowanych link do wątku ze zdjęciami rozebranych pedałów: klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziś dostałem, z racji lekkiej choroby nie przetestuję go w najbliższych dniach ale jak tylko coś to dam znać.

Na pierwszy rzut oka wykonanie ok, może troszkę zbyt krótka rękojeść. Przy zapieczonej śrubie może być problem z przeniesieniem siły.

Oczywiście jak wspomniałem to tylko mała uwaga jeszcze przed użyciem. Nie mniej jednak z ceny i samego wykonania póki co jestem zadowolony i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszystkie klucze są aktualnie dostępne. Czasem miewam jakieś tańsze egzemplarze- z wadą wizualną. Proszę pytać o dostępność przez PW.

 

Klucze bywają dostępne również na allegro- mój login M_333.

Dla Forumowiczów, przy zakupie przez fr.org, taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Ja ponad rok temu nabyłem klucz do suportu HTII, ostatnio bacik, i powiem że jestem bardzo zadowolony z tych narzędzi. Klucza HTII używałem już sporo razy i spisuje się świetnie, bacika raz, i kasetę odkręciłem łatwo i przyjemnie, a dokręcona była dość mocno. Także polecam klucze od M333 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też kupiłem klucz do suportu, tylko że 2w1 i jestem bardzo zadowolony. Cena 3x mniejsza od tego sh*tmanowskiego, którym obrobiłem sobie cały suport. Po tym kluczu od M333 nie ma nawet śladu.

 

POLECAM!!! Za tą cenę nie ma szans, żeby kupić jakiś lepszy klucz do suportu HT2 (o ile taki istnieje)

 

Pozdrawiam!

djdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam! Nie chciałbym być pierdołą albo zawracaczem interesu, ale mam prośbę i sugestię. Wręcz ogromną ;). Chyba nie będę pierwszy, który zapyta o klucze do konusów. Idzie zima i trzeba by się zabrać za serwis. W zimie planuję przejście na h2, więc kto wie, pewnie skuszę się na któryś z Twoich kluczy ;). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...