Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Oryginalna rama Lazaro Integral u producenta kosztuje 150 zł - pisałem z nimi, moje malowanie było podyktowane chyba chęcią eksperymentowania i trochę tym, że fabryczne malowania w ogóle mi nie pasują.

 

A mi powiedzieli za gołą ramę 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zdecydowałem się na zakup lazaro integral v2.

Mam 186cm wzrostu, na boso odległość od podłogi do krocza mam około 84/85cm.

 

Według Was rozmiar ramy 21" będzie dobry ? czy może jednak wziąć 19" ?

Dodam że zawsze jeździłem na rowerze górskim o kole 26 gdzie sylwetka była bliżej wyprostowanej aniżeli nachylonej nad ramą - ciężko się przestawić z mtb na crossa ?

 

 

PS. W jakim okresie przytrafiają się najlepsze okazje (wyprzedaże) dla kupna roweru ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jaką mi podali za ramę to 220zł a nie jak pisałem wcześniej 200zł.

Ciekawe czy na cenę ma wpływ rozmiar ramy. Ja pytałem o 19" w czerwcu 2016 Ty o 21" we wrześniu 2015.

 

@entereoff Ja bym brał 19" (lepiej mniejszy rozmiar) chyba, że masz możliwość przymierzenia.

Co do wyprzedaży to poza sezonem czyli zima.

Edytowane przez Jerry6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@entereoff Ja bym brał 19" (lepiej mniejszy rozmiar) chyba, że masz możliwość przymierzenia.

 

 

Mam 186cm wzrostu, na boso odległość od podłogi do krocza mam około 84/85cm.

Dla wyboru ramy nigdy nie mierz się nogi na boso. No, chyba, że będziesz tak jeździł.

ja przy 188cm mam 21' i jest ona w sam raz, pamiętaj że te rowery są bardzo długie, więc pod kroczem i tak zostaje dużo miejsca. Ja bym brał w ciemno 21'.

 

 

 

Co do wyprzedaży to poza sezonem czyli zima.

Te rowery nigdy nie schodziły z ceny poza sezonem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko co to za sztywny widelec?Po cenie nie wróże rewelacji.Z tego co pamiętam to dysponowali widelcami które na allegro można było kupić za 69zł a ich długość pozostawiała dużo do życzenia.Mocno pierdzieliła się geometria więc weź to pod uwagę i się dopytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest może ktoś na forum co zamawiał integral v2 lecz zażyczył sobie zamianę amora na sztywny widelec i może podzielić się opinią ?


Pytanie tylko co to za sztywny widelec?Po cenie nie wróże rewelacji.Z tego co pamiętam to dysponowali widelcami które na allegro można było kupić za 69zł a ich długość pozostawiała dużo do życzenia.Mocno pierdzieliła się geometria więc weź to pod uwagę i się dopytaj.

Właśnie mi odpisali, tak to jest ten sam sztywny widelec który znajduje się w modelu v1, lecz dali gwarancję że geometria nie ucierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą to tak poprostu dopytuje.Partnerka ma 17" ja mam 19" i na pewno są dłuuuugie.Zabawne jest to że kupiłem niedawno ramę crossa Kellys Axis CRX i ramy są tej samej długości a nawet Kellys jest 1cm krótsza.Z tym że na Lazaro jest napisane 19" a na Kellys 21".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...