Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale ja nawet nie wiem czy takie LAZARO w polsce jest.

Widzę, że nie chciało Ci się odrobinę bardziej zgłębić temat tego roweru. To jest POLSKI rower, produkowany w POLSCE i sprzedawany tylko przez jednego sprzedawcę na allegro.

Rower specjalnie dla niego produkuje firma TRANS ROWER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Kands Maestro już sprzedają. Różnica do Lazaro Int. 

WIDELEC SR SUNTOUR NVX - 100 mm blokowany

PIASTA P/T Shimano

HAMULEC P/T SACCON

Widziałem już wczoraj. Moim zdaniem raczej nie warto przepłacać w stosunku do Lazaro.

Najtańszy Kands 1249 zł. Lazaro z blokowanym amorkiem 1139 + błotniki (możesz bez dopłaty wymienić na pełne). Piasty i hamulec w zasadzie bez znaczącej różnicy a za 110 zł możesz sobie dokupić bagażnik i jakiś inny osprzęt :)

Jedynie argumenty estetyczne mogą przeważyć na korzyść Maestro.... jesli się komuś oczywiście bardziej spodoba :)

No i Maestro występuje tylko w wersji 19 i 21".

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie chciało Ci się odrobinę bardziej zgłębić temat tego roweru. To jest POLSKI rower, produkowany w POLSCE i sprzedawany tylko przez jednego sprzedawcę na allegro.

Rower specjalnie dla niego produkuje firma TRANS ROWER

To jest Kands, to jest to samo co LAZARO? bo już nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już wczoraj. Moim zdaniem raczej nie warto przepłacać w stosunku do Lazaro.

Najtańszy Kands 1249 zł. Lazaro z blokowanym amorkiem 1139 + błotniki (możesz bez dopłaty wymienić na pełne). Piasty i hamulec w zasadzie bez znaczącej różnicy a za 110 zł możesz sobie dokupić bagażnik i jakiś inny osprzęt :)

Jedynie argumenty estetyczne mogą przeważyć na korzyść Maestro.... jesli się komuś oczywiście bardziej spodoba :)

No i Maestro występuje tylko w wersji 19 i 21".

 

Gdzie znalazłeś Integrala z blokowanym amorkiem? 

http://allegro.pl/king-of-the-road-2013-lazaro-integral-v3-na-alivio-i3136186052.html

Widziałem tylko te, za 1099 bez lock'a.

http://allegro.pl/super-szybki-cross-28-kands-maestro-2013-alivio-i3220958660.html

Maestro za 1299.

Jak widać różnica 2 stów za:

-piasty (shimano chyba bezpieczniejsze, nie?)

-hamulce (o sacconach już coś słyszałem, a o alhodze mniej)

-widelec z blokadą.

Sam się zastanawiam nad jednym z tych modeli. Integral mi się bardziej podoba zewnętrznie i jest 2 bańki tańszy. Ale koniecznie chcę z lockiem ;/ Co poradzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalazłeś Integrala z blokowanym amorkiem? 

Blokowany amorek możesz zamówić u sprzedawcy za dopłatą 40 zł. Tak samo za dopłatą 40 zł możesz poprosić o zamontowanie bagażnika do Integrala. Panowie naprawdę wystarczy odrobinę się wysilić i poczytać. Wszystko już było wałkowane po kilka razy w tym wątku ale jak widać długi weekend rozleniwia  :)

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokowany amorek możesz zamówić u sprzedawcy za dopłatą 40 zł. Tak samo za dopłatą 40 zł możesz poprosić o zamontowanie bagażnika do Integrala. Panowie naprawdę wystarczy odrobinę się wysilić i poczytać. Wszystko już było wałkowane po kilka razy w tym wątku ale jak widać długi weekend rozleniwia  :)

 

Znalazłem ;)

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na tym forum i wszystkich serdecznie witam .Mam pytannie z serii czy będzie dobry.Chciałem zakupić lazaro  integral.Jestem mężczyznąś ale niestety o dość skromnych wymiarach tzn. mam 165 cm wzrostu i odległość od ziemi do przyrodzenia 73 cm.Czy ten rower nie będzie dla mnie za duży.Rama mniejsza niż 17 w tym rowerze w wersjach męskich nie występuję..Czy muszę kupić wersję damską,ale czy mężczyzna na rowerze damskim nie będzie wyglądał śmiesznie?

Edytowane przez jawi13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na tym forum i wszystkich serdecznie witam .Mam pytannie z serii czy będzie dobry.Chciałem zakupić lazaro  integral.Jestem mężczyznąś ale niestety o dość skromnych wymiarach tzn. mam 165 cm wzrostu i odległość od ziemi do przyrodzenia 73 cm.Czy ten rower nie będzie dla mnie za duży.Rama mniejsza niż 17 w tym rowerze w wersjach męskich nie występuję..Czy muszę kupić wersję damską,ale czy mężczyzna na rowerze damskim nie będzie wyglądał śmiesznie?

Pewnikiem będziesz tłukł jajkami o rurę, chyba, że schodząc z roweru będziesz stawał na palcach (zmierz sobie odległość od podłogi do krocza stajać na palcach i w butach). Może to powodować pewien dyskomfort. Opcja z damką nie jest zła a tym bardziej nie ma w tym moim zdaniem nic śmiesznego. Nie raz widziałem facetów jeżdżących na damce. Jeśli to będzie dla Ciebie bardziej wygodne to nie widzę problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, rowerki będą dostępne w przyszłą sobotę.

 

Jaką ramę wybrać, 17 czy 19"? Mam 177 wzrostu, jak mierzę 80cm(19") to miarka trochę spodni dotyka.. Maksymalnie do krocza mam 83cm. Czy mniejsza rama w czymś przeszkadza?

Edytowane przez evolucja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam praktycznie identyczny dylemat, na chwilę obecną skłaniam się ku modelowi Kands Maestro - tam rama 19" wydaje się być idealnie dopasowana do takich wymiarów.

No tamta rama 19" ma takie wymiary jak 17" od Integrala. Sam nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...