Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

będzie się zapewne różnić ceną +100pln. Może ktoś wstawić fotkę grafitowego Lazzaro najlepiej przy świetle dziennym? dzięki.

 

 

Tak. Ma podobno kosztować ~1200 zł i w tej cenie ma być amortyzator z blokadą. Jedyna różnica względem Lazaro oprócz chyba innej ramy (przynajmniej poprzedni Maestro miał troszkę inną ramę niż Lazaro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem bo kupiłem licznik Sigma BC 8,12 i nie bardzo wiem jaki mam wpisać obwód koła. Jaki macie Wy wpisany obwód (pytam oczywiście posiadaczy Lazaro Integral). Tam przy liczniku są różne metody pomiaru ale wyniki mi wychodzą różne :( Mam opony 42-622 (700x40C) i zgodnie z tabelą powinienem wpisać 2230mm, siedząc na siodełku wyszło mi 2145mm (bez obciążenia 2165mm) a trzecim sposobem wykorzystując wysokość koła wyszło mi 2198mm :icon_confused: Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję roweru na szosę 95% reszta lekki las. Mam 183 wzrostu i jakieś 130 kg wagi :( Boję sie że ten amortyzator z lazaro nie wytrzyma co byście polecili ? Ktoś założył do niego SPD ? Rama 19" ? Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...