Skocz do zawartości

[stojak serwisowy] Własnego wykonania - 20zł


Freud

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, lederfox34 napisał:

Z ciekawości zapytam czy i jak działa? Jakieś zdjęcie z zamontowanym rowerem? 

Stojak jak za te grosze bardzo spoko. Myślałem, że przyjdzie jakieś badziewie. Mały, lekki. Minimalnie się gibocze, ale żaden problem dogiąć. Haki w gumie, także nie rysuje. Mam nietypowego składaka, także jak na niego pasuje, to i na inny też będzie pasował. Wiadomo, to nie jest profesjonalny stojak, amatorski do drobnych napraw, regulacji itp. Ja, osobiście jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Dziubek masz na myśli ten za 12,99? Dopełnij informacji proszę, aby było wiadomo jakiej konstrukcji unikać. Swoją drogą czego się spodziewać po tej cenie, heh.

Mam stojaki z hakami przyspawanymi na sztywno i jedną śrubą na dole, nic nie pęka mimo kilku lat używania. Kosztowały 30-40 zł, kupione w sklepie x-bike.

http://allegro.pl/stojak-na-rower-wieszak-rowerowy-uchwyt-serwisowy-i5958628572.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c1ach Dokładnie. Ja kupowałem konkretnie ten http://allegro.pl/stojak-rowerowy-ekspozycyjny-serwisowy-kurza-lapka-i7021220297.html

Spawy na nóżkach poszły, same nogi były dokręcane do całości.

IMG_20180211_165733.jpg

Już nigdy więcej takiego cuda nie kupię, osobiście się zraziłem do niego. A miał tylko przytrzymywać rower, nic więcej. Planuję coś z tymi hakami spłodzić, nawet jakąś prowizorkę, bo muszę o coś rower opierać, a drugi raz tego w życiu nie kupię, nawet jak okaże się że miałem po prostu pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dziubek napisał:

@c1ach Dokładnie. Ja kupowałem konkretnie ten http://allegro.pl/stojak-rowerowy-ekspozycyjny-serwisowy-kurza-lapka-i7021220297.html

Spawy na nóżkach poszły, same nogi były dokręcane do całości.

IMG_20180211_165733.jpg

Już nigdy więcej takiego cuda nie kupię, osobiście się zraziłem do niego. A miał tylko przytrzymywać rower, nic więcej. Planuję coś z tymi hakami spłodzić, nawet jakąś prowizorkę, bo muszę o coś rower opierać, a drugi raz tego w życiu nie kupię, nawet jak okaże się że miałem po prostu pecha.

Ja też mam coś takiego, ale jaka cena taka jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Faktycznie wykop. Ale to dlatego ze temat podpiety, to nie zwrocilem uwagi na date ostatniego postu.

Co do naprawy to juz i tak musztarda po obiedzie, ale tu bardziej chodzilo mi o to ze dajesz np 20zl i masz stojak ktory juz wytrzyma wszystko, a kupisz drugi za 25 + wysylka i tez sie rozwali. Albo kupisz solidny za 40 czy 50 i wytrzyma. Tak czy siak taniej naprawiac ;)

Swoja droga mam ten sam, a przynajmniej tak samo wygladajacy. Chyba trzeba bedzie sie wybrac do szwagra zeby kilka spawow dodal zanim sam pusci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...