Skocz do zawartości

marin team


birdman

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie tak dopisze bo widze ze malo was na razie a Mariny zawsze mi sie podobaly i swego czasu o malo nie stalem sie wlascicielem uzywanego Indian Fire a ostatnio przy zakupie ramki bylby Marin ale za maly byl a bardzo fajna pormocja bo kosztowal 400zł z 800zł modelu niestety nie pamietam ale alu 7005 cieniowane i ogolnie bardzo mi sie dobrze ta firma kojarzy.Wlasnei model indian fire byl swego czasu najtansza chyba ramka w polsce robiana na eastonie ultra lite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marin Rocky Ridge "S" 2004 z pięknymi tribalami :)

 

...tylko szkoda, że źle temat założyłeś, czytnij to sobie: http://forumrowerowe.jgc.pl/Zasady-Pisania...atow-t9018.html

:P

no to rame masz praktycznie taka sama jak ja :) tez mam rozmiar S (dla ciekawskich: waga rzeczywista1900g);

a co do tematu to wzorowalem sie na innych tematach tego typu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nie mam Marina, ale muszę pochwalić tę markę, mój kumpel ostatnio przywiózł sobie używany rowerek Marina z Anglii - nie pamiętam jaki model ale na całym osprzęcie Shimano XT - najlepsze jest to, że zapłacił za niego grosze! Fajny sprzęcik - pozdrawiam wszystkich! :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Zrezygnowałem po mało ciepłej recenzji w, bodajże, Magazynie Rowerowym...
Jasne, bo wzieli zaduży model do testów, taką już drabinkę(było to widać, że ten koleś na tym rowerze taki mały), więc szaleńczą jazdę im to uniemożliwilo. A rowerek był bardzo spoko <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam!!

Zauwazylem ze rama marina bobcata jest dosc popularna, jak sadze takze jest dobra (jestem laikiem).

Chece sobie kupic rower za ok 1500zl. wypatrzylem sobie wlasnie Marina Bobcata tylko zastanawiam sie czy jest jakis lepszy rower za taka cene.. Oraz czy hamulce tarczowe sa dobre dla mnie.. Głownie jeżdże po miescie i czasem wyskocze do lasku wolskiego (Kraków)..

Zastanawiam sie takze czy za taka cene nie lepiej kupic sobie jakiegos roweru na v-kach niz dawac kase za tarczowki.

Wysłucham kazdej konstruktywnej opinii a jak bedzie poparta jeszcze doswiadczeniem to juz bedzie super.. heh fotki rowerkow takze by byly milym dodatkiem.

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja zmieniam rame w te wakacje, szczęśliwie wyjeżdżam do Stanów i tam mam zamiar coś zakupić. Skłaniam się właśnie w stronę Marina, ale jeszcze nie wiem jaki model :)

 

Podoba mi się Hawk Hill SE, w wesji biało niebieskiej LINK

Ma ktoś może? A może proponujecie coś innego? (XC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

dolaczam sie do waszego klubu!

przez dlugi czas uzytkowalem rame scott, ale nadeszla pora na zmiane ze wzgledu na zmeczenie sprzetu. kupilem rame hawk hill, przelozylem osprzet i mam dzieki temu idealny rower na dojazdy do pracy.

 

dsc00919at8.th.jpg

 

bylo sporo zabawy przy skladaniu. przez roztargnienie zapomnialem zmierzyc dlugosc rury sterowej i okazalo sie, ze moja reba jest za krotka do tej ramy. uzylem narzedzia do planowania mufy suportowej w ht II, ktore nie za bardzo nadaje sie do planowania glowki ramy. po drobnych przerobkach udalo mi sie zdjac okolo 7 mm z gornej krawedzi rury. po dokladnych pomiarach i upewnieniu sie, ze wszystko poszlo dobrze, zamonotwalem widelec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...