Skocz do zawartości

[przejściówka] do kompresorów poszukiwana


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję przejściówkę do kompresora aby móc kompresorem z wejściem na wentyl samochodowy – dunlopa, napompować koła z wentylami rowerowymi – presta.

Wszędzie tego szukam i nie mogę znaleźć :) Jeśli ktoś wie o co mi chodzi i widział coś takiego to proszę o kontakt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o przejściówke z presta na samochodowy to taka jest w kazdym rowerowym. Wtedy moge pompowac na stacjach benz.....tylko nie wiem co to wentyl samochodowy dunlopa????????? jak chcesz to jak bede w domu to zrobie fote tej przejściówki co ja mam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i moja przejściówka http://img250.imageshack.us/img250/4816/przejsciowka8ix.jpg

Jest cała metalowa co nie jest najfajniejsze bo puszcza trochę powietrza bokiem ale jak się uszczelni specjalną taśmą to będzie git. Są podobno plastikowe nie puszczające powietrza ale dostać je podobno jest ciężko – ciężko było dostać metalowe a co dopiero plastikową :P

Uśmiałem się dziś z pracowników stacji benzynowej jak podjechałem samochodem pod kompresor i z bagażnika wyciągnąłem cieniutkie koło od kolarki i władowałem w nie 7 barów. Obsługa się gapiła i chyba czekała kiedy koło pęknie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...