Skocz do zawartości

[licznik] VDO


crazybiker

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście bezprzewodowa, problemy z bezprzewodowcami to jakieś bajki u mnie zero. Przewodowe to już epoka kamienia łupanego.

 

Powiedzcie mi jak w VDO wyzerować licznik żeby mieć na dany dzień ile przejechałem. Ta instrukcja nie jest zbyt przejrzysta, a mam model C4DS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel ZAWSZE dziala w przeciwienstwie do bezprzewodowcow wiec MaciekBora nie wiem skad taka opinia. To ze tobie dziala wszystko ok nie znaczy ze nie ma problemu.

 

U mnie byly bo gubil pakiety. Wymienili mi raz i znowu to samo. W koncu zmienili mi na wyzszy z kabelkiem i jest super. Koles z serwisu tez mi mowil ze kabelek jest duzo lepszy bo zawsze dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Licznik zakupiony! Jakosc wykonania najwyzszy poziom ale co do dzialania mam kilka zastrzezen (wersja C4DS) przy pokazywaniu predkosci licznik ma delikatne opoznienia, nie wiem czy to normalne choc idzie sie przyzwyczaic! Czasem zdarza sie iz na chwile zamroza sie wszystkie dane i pochwili wszystko jest OK, wyniki nie sa zafalszowane! Do wymiany?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam licznik VDO C08 w wersji z kabelkiem.

Jest to moj trzeci licznik z tej serii, gdyz w pierwszym nie dzialal jeden przycisk, od razu wymiana na nowy.

2 sprawil mi troche klopotow, nie sluzylo mu slonce, albo sluzylo i to za bardzo. Po przegrzaniu zmienial sobie wersje softu, czesto na wyzsza, mialem na przyklad stoper, ktorego nie ma moja wersja. Jednak czasem w ogole sie wylaczal i kiszka. Oddalem go i po 3 tygodniach dostalem nowy i ten sluzy mi juz prawie dwa lata, w deszcze nie deszcz, slonce, snieg i inne. Kiedys mialem Echowell J-12 i to byl dopiero sprzet, ale gdzies mi zaginal :P

Co do Vdo, teraz jestem zadowolony, ale na poczatku przyjemnie nie bylo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Witam

Jak czytalem ten temat to bardzo mnie ciekawi czy VDO jest lepszy niz SIGMA???

 

Pozdrawiam

miałem vdo i zmieniłem na sigme i żałuje. Dla mnie lepszy było vdo. Przedewszystkim dokładność z jaką zostały wykonane liczniki vdo jest o wiele wyższa niż w tych sigmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamykyo, potwierdzam. Jeździłem przez ponad 4 lata z VDO C15 i nigdy mnie nie zawiódł. Tylko w końcu kabelek mi się popsuł (pod izolacją) i sprzedałem na Alledrogo za 50 zł, dorzuciłem 30 zł i kupiłem Sigmę BC-1606L. Zależało mi na podświetleniu, cena też nie była bez znaczenia - VDO są droższe, ale są znacznie lepiej wykonane (na Sigmie już mam odprysk, po 3 tygodniach, a w VDO po 3 latach jak mi spadł na z 1,5m na kafelki to się szybka zarysowała).

 

VDO ma jeszcze bardzo fajną funkcję: FREEZE, czyli momentalne wstrzymanie naliczania, jak dla mnie bomba :). No ale Sigma też jest w porządku, już się przyzwyczaiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...