Skocz do zawartości

[koleżeństwo] podziękowania / pochwały itp.


Żaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A ja dzisiaj korzystając z tego tematu chciałbym podziękować Forumowiczowi z Gliwic- RAPTOROWI. Za to, że mimo tego że "na żywo" znamy się bardzo krótko, jego postawa sprawia, że wiem że zawsze można na niego liczyć. Dzięki jego pomocy, zarówno rzeczowej jak i powiedzmy serwisowej, mogłem pojechjać na długą i ciekawą wycieczkę w oklice, w których wcześniej nie bywałem. Bez tej pomocy dzień spędził bym w sklepach i serwisach zamiast w siodełku.

A przy okazji dziękuję również i pozdrawiam dezertera oraz resztę gliwickiej ekipy :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bardzo dziekuje wszystkim poniewaz to dzieki wam mam taki rower jaki mam i pokochalem ten sport :D Teraz tylko rowerek sie dla mnie liczy i to wszystko dzieki Wam :P Dziekuje wszystkim za to ze mi pomogli Juraskowi dziekuje za to ze lubi mnie gnoic i za "rozkaz" wyslania do mnie Smerfow :( Pavlittovi dziekuje za to ze mi ja przekazal :(

 

Ogolnie THX 4 ALL :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

Ja bym chciał podziękować Adminom i modom dbającym o to żeby codziennie mozna było sobie wejść na tą stronę, poczytać w miłej przyjaznej atmosferze oraz nie trzeba bylo jednocześnie przewalać kupy stron w wyławianiu ważnych informacji z natłoku bzdur i nie konkretnych wiadomości.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Xsystoff'a za informacje na temat pedałów oraz bucików ...

Jeszcze wielkie dzięki dla niego za rozpiske wagi mojego roweru.

 

Dziękuje także mr.ironman za cierpliwość ... (on już wie za co) oraz także za dobre rady, informacje ...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To ja jeszcze raz, bo mi pokasowało posty:

 

- Amoniakowi za osprzętowy podarunek, który pomoże mi niebawem zrekonstruować Lazurka;

- juraskowi za zapewnienie nam spokojnych (i nie tylko) snów :) ;

- Kajmanowi za przewodniki i amorka dla Rycerza;

- oraz wszystkim, którzy w trudnych, bezrowerowych chwilach po zdechu Rycerzowego napędu zadeklarowali nam pomoc bądź tejże udzielili (czyli m. in. irasowi, lukkuu, rymo i innym szlachetnym istotom) -

 

Wielkie, Powtórne i Publiczne Dzięki :D:(:) !

 

Pozdrówko wdzięczne i radosne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...