Skocz do zawartości

[koleżeństwo] podziękowania / pochwały itp.


Żaba

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć ten topic specjalnie po to by pokazać jak ludzie którzy znają się tylko z neta mogą sobie pomóc i jak bardzo właśnie przez to są bezinteresowni.

 

Więc jako pierwszy:

Dzięki bardzo dla Toorcka za jego zaangażowanie i poświęcenie w sprawie zakupu przeze mnie ramki dla Kijanki ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79427700 ).

Dzięki niemu nie kupuję w ciemno gdyż jako "miejscowy" z okolic właściciela ramci pojechał właśnie oblookać ją dla mnie. :)

Tym samym mam do spłacenia dług względem forumowiczów i jeżeli ktoś z was z po za Łodzi lub z niej , potrzebuje pomocy lub będzie jej potrzebował , to polecam się bardzo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to najlepszy sklep rowerowy w Łodzi:FR Shop.

Kontakt:

 

Adres: Franciszkańska 53 Łódź

 

Telefon: 655-47-89

 

Zajefajna obsługa , mająca pojęcie o tym co sprzedaje , nie wciskająca "na siłę" i otwarta na negocjacje.

 

A tu link do ich stronki , nie tylko sklepowej :

http://www.fr-squad.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaba, popraw w temacie chociaż "korzystajmy" sie pisze. (zrobione , Żaba)

 

Ja chciałbym podziękować osobie o pseudo Trroy za to że mnie wciagnął w super sport jakim jest wspinaczka ściankowa no i za towarzystwo podczas zimowych przejażdżek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z łódzkich sklepów polecam jeszcze Piaste na Puszkina, obsługa taka sobie, ale jak sie wie co chce sie kupić to tam można dużo taniej.

 

ja dziękuje wszystkim, kórzy pomogli mi przy zakupie i modernizacji bike'a i całemu forum, dzięki któremu coraz bardzie wkręcam się w ten sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długa lista, bo wielu mi dobrze doradzało, tak naprawdę dobrze, więc ten kto wie, że pomógł, moze sobie sam sprezentować podziękowania, ale od tej pory będę dawał już każdemu :P ...chodź ja zawsze, jak ktoś mi doradzi, to mówię "wielkie dzięki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja również zamierzam podziękować- WSZYSTKIM FORUMOWICZOM, nie tylko klientom, nie tylko zainteresowanym sklepem- WSZYSTKIM- można się od WAS uczyć. Myślę, że podziękowania za pomoc w ruszeniu sklepu ponad rok temu należą się WSZYSTKIM biorącym udział w tej pomocy (Lookas, Skrzynia, Alvaren, Żbiku, Thomash, Jeleń i wielu jeszcze). DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM- przynajmniej wierzę, że dzięki takim znajomym i klientom jak Wy, jest sens pracować nad polepszaniem tego sklepu. Dziękuję jeszcze raz :!: B):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziekowania naleza sie wszystkim!! Bo wszyscy tworza to forum i jest obecnie takie a nie inne!! Obecnie wyjezdzam z rodzinnego miasta i juz jutro znow na wyspach spedze troche czasu! Wiec gdyby tylko ktos zechcial jakas czesc czy nawet rower kupic z UK (sam sie przekonalem ze ceny moga byc nizsze nawet 50%) niech wali smialo na maila lub gg!! Pozdrawiam i serdeczne dzieki wszystkim Bikerom!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...