Skocz do zawartości

[koleżeństwo] podziękowania / pochwały itp.


Żaba

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim forumowiczom ,który "mądrze prawią" i dzieki którym na dobre od maja wkręciłem się w świat rowerów. Dziękuję za to ,że poprzez rozmowy i liczne tematy zmieniłem rower :030: ...gdybym tutaj nie trafił kasa poszłaby w kompa albo jakąś super nowoczesną komórkę...a ja dalej ujeżdżałbym starego Scouta z sisem na dużej stalowej ramie. :) Pozdrawiam i mam nadzieję ,że moje gadanie też się niektórym przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

w przeciwieństwie do innych jestem tutaj od niedawna ale również chciałam podziękować twórcom, opiekunom tego forum i wam drodzy Bikerzy. To forum jest teraz jedną z moich ulubionych stronek rowerowych:)

Dowiedziałam się tutaj dużo ciekawych i przydatnych rzeczy. Poznałam wspaniałych ludzi, mających wspaniały nałóg, którzy potrafią pomóc bezinteresownie i to jest naprawdę piękne!!!!!!!!

Oki starczy bo zaraz łezki popłyną :D Dzięki Wam kochani Forumowicze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podziękowania dla forumowiczów za pomoc w wybraniu i kupnie roweru. Podziękowania są dla całego forum, ale szczególne podziękowania należa się użytkownikom o nickach: Pawel P, Ecia, Blue, Ralf, Spider, Dinsdale, Katsumoto, Fazi, Amoniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja bardzo chciałabym podziękować Żabie za pomoc przy wyborze części do roweru i za złożenie go w całość ;) ...i jeszcze Arnikowi za pomoc przy wyborze części i rozwiewanie moich wątpliwości. Obydwum panom dziękuję serdecznie :);)

 

masz fajnych kumpli Pati

 

dzisiaj dostałem przesyłke od Bizona

dzieki Marku za spdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja chciałem podziękować z całego mojego psiego serca KATSUMOTO za przysłanie mi naklejek forumowych... Masz u mnie dług wdzięczności...

Takie czasy nastały że ludzie nie mówią sobie "dzień dobry", patrzą spode łba a w naszym "małym" środowisku bikerskim można zawsze liczyć na bezinteresowną pomoc... To miłe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOO, właśnie, dołączam sie do wyżej podpisanego neo6 i dodam od siebie że dzięki za pomoc wszystkim ludziom którzy swoimi radami pomagali mi wybrać części do mojej maszyny, dzięki :]

 

PS. Pomagajcie dalej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja dzięuje Eciamodernatrowi za wszelaką pomoc w wborze roweru, za rady które mi udzileła co do roweru i spraw z nim związanych.

A przedewszytskim za pomoc w sprawach osobistych i życiowych w których bardzoooo mi pomogła.

Bez niej mogło by mnie już z wami nie być.

Dlatego z calego serca jej dziękuje za znoszenie mojego marudzenia i tyle......:*

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym podziękować Eci za pomoc w paru decyzjach. Dziękidla evo , żaby , Juraska , za informacje. Wielkie dzieki i szacunek dla wszystkich , którzy piszą w temacie o Evo 06. SUPER FORUM i to WY JE TWORZYCIE (WSZYSCY)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...