Skocz do zawartości

Polish MBike Club


hps

Rekomendowane odpowiedzi

O swoich Roket Ronach P. 3 razy przebiłem przód. Nawinięte prawie 2000km. Przód jak nowy, na tyle jednak widać ślady zużycia. Prawie wszędzie się nadają, lecz w kopnym piachu i głębokim błocie wymiękają. Ale to wybaczam. Te opony są bardzo uniwersalne. Nie wiem czy konkurencja ma w swojej ofercie taki kompromis pomiędzy jakością, ceną i parametrami. Jestem jak na razie bardzo zadowolony z ich użytkowania :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja walę tak jak z Suportu wychodzi ta ośka z wielowypustem to tam wale tak żeby do suportu do środka się dostało i daje to coś, ale na nowy sezon postaram się o nową korbę i suport i mam nadzieje że już nie będę miał tych problemów ;) w 0.5 denerwuje mnie przednia piasta. Tak często chrobocze, że nie wiem. Już jest po kilku serwisach a tylna o dziwo nigdy nie rozbierana i chodzi cichutko. Coś tak czuje że z tyłu są maszynowe łożyska, a nie to co z przodu kulki bez żadnego uszczelnienia. Jeszcze w przedniej piasty ta osłona łożysk mi się odkręca przez co koło się przestaję kręcić. Już dwa razy tak miałem - jakieś felerne te moje koło, albo ogólnie dla Mbike się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

patrząc na ceny to stosunek jakości do ceny uważam jest rewelacyjny bo np 0.6 zastąpiono dsx który ma hydraulike a cena wzrosła 300 zł reszta poruwnywalna więc ceny nie poszły do góry tylko rowery są troche inaczej wyspecyfikowane , evo też troche słabsze ale za to cena 800 taniej

post-147369-0-45101900-1321114622_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witajcie :)

 

Mam taki mały problem posiadam rower Kelly's Salamander DSC 2008 z 17,5' . Kupiłem sobie większa ramę mianowicie Mbike Renegade 0.5 i robie przekładkę. Z Kelly's posiadam korbę Truvativ ISOflow .Chciałbym się dowiedzieć jaki w ta ramę wchodzi suport (parametry) i czy ten suport pasować będzie :) a suportu z Kelly's nie wyjmę bo Gamonie z Serwisu powaliły mi gwint... ;/ i musze kupić drugi tylko nie wiem czy będzie pasował :)

 

Pozdrawiam

Kamil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...