Skocz do zawartości

[kask] Shain - Opinie


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie mam takiego, ale jak kupowałem to przymierzałem kilka kasków tej marki. Były one w cenach ok 300-450zl o ile dorbze pamiętam, porządne kaski, siatka aluminiowa przeciw owadom i jak dla mnie to były bardzo wygodne i dobrze leżały tylko nie ta cena dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, używanie słowa najlepsze dla jednej z firm jest trochę nadużyciem, nie uważasz? :) Cratoni to z pewnością jedna z wiodących firm , produkująca twarde berety już szmat czasu i jest faktycznie jedną z wiodących marek. Wg. mnie Shain również zalicza się do czołówki, podobnie jak Giro, Met, Rudy Project (sam mam :033: rudzielca), Lazer czy też Limar. Swoją drogą fajne berety robi też od niedawna Michelin. Wg. mnie dobór kasku powinien być dość indywidualną sprawą, po pierwsze ma pasować - a to tak jak z butami: nie każdemu pasują pod względem kształtu, dopasowania i trzymania (kasku na głowie of kors). Ja też przy kupnie drugiego kasku mierzyłem kilkanaście modeli zanim wybrałem ten jeden jedyny. I służy mi już parę latek bez zarzutu.

Rafaello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze moze źle się swyraziłem - miałem na myśli nie najlepszy lecz wiodacy ;) pasuje?? :)

 

ale mimo to nie zmienia to faktu ze cratoni robi jedne z najlepszych kasków :D

 

sam posiadam obecnie lazera ale mam zamiar może za rok może za dwa (czyt. w przyszłości) zminić na cratoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze moze źle się swyraziłem - miałem na myśli nie najlepszy lecz wiodacy ;) pasuje?? :D

ale mimo to nie zmienia to faktu ze cratoni robi jedne z najlepszych kasków :D

Pasuje :D . Sam się zresztą kiedyś śliniłem na Maniaca który był na co drugiej głowie rowerzysty na fotkach w zachodnich gazetkach. Marketing działa :):D

Rafaello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie dobór kasku powinien być dość indywidualną sprawą, po pierwsze ma pasować - a to tak jak z butami: nie każdemu pasują pod względem kształtu, dopasowania i trzymania (kasku na głowie of kors). Ja też przy kupnie drugiego kasku mierzyłem kilkanaście modeli zanim wybrałem ten jeden jedyny.

 

Dokładnie :)

Mierzyłem wszystkie modele Shain'a, idąc do sklepu miałem zamiar kupić Gardę. Niestety nie leżał zbyt dobrze, dla mnie był niewygodny. Najlepiej leżał Scudo, niestety był tylko niebieski; chciałem zamówić czerwony, ale sprzedawcy nie byli tym zainteresowani (a chciałem wpłacić zaliczkę czy nawet pełną kwotę od razu) ;)

Kilka dni później kupiłem 5th Elementa i jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...