Skocz do zawartości

[ostrzeżenie?] O Co Chodzi? - ROZWIĄZANY


Krezystof

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem, dziękuję - faktycznie mój błąd. Spieszyłem sie i niestety tak wyszło... A co powiedzą Administratorzy no wprowadzenie możliwości zrehabilitacji, która by wyglądała w taki sposób, że po upływie np. 3 lub 6 miesięcy od ostatniego ostrzeżenia zostaje ono cofnięte w przypadku gdy dany uzytkownik nie dostaje kolejnego ostrzeżenia? Możliwe, że są osoby które za kolejnym ostrzeżeniem mają tzn. "wylot" a ja uważam, że szkoda by było, aby osoby, które są od dawna na forum (bo o takie są ważne dla forum) były blokowane! Jeżeli dużo się piszę postów rośnie szansa na otrzymanie ostrzeżenia, a chyba moderatorą zależy na tym aby było dużo postów? Tak więc ja uważam, że możliwość zrehabilitowania się powinna być, a co wy o tym sądzicie (moderatorzy i użytkownicy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

wg mnie to powinno być rozpatrywane indywidualnie, bez jakichś sztywnych zasad typu 6miesiecy :] Procenty można odejmować i jak będzie taka potrzeba to skorzystamy z tej opcji, nikt tu nikogo nie chce udupiać na siłe :) chyba, że naprawde jest ku temu powód.

tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

No kurczę co Ci nie pasuje? Taki żarcik, bo jeśli się nie mylę, to juraska zbanowali w ramach prima aprilis i tych wszystkich sajgonowych kombinacji :P bo tak zakręciliście, że już niczego nie jestem pewien :P Po co miałbym mu "wazelinować"? Jak uważasz, że to wazelina to proszę usuń to z mego posta :D mówię serio.

 

No, to wreszcie wiem, jak to działa. Obędzie się, nie zakładaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Panowie na szybko zakładałem temat i zapomniałem o kwadratowym nawiasie- głupi błąd z mojej strony.

widzę, że redukcja poziomu ostrzeżeń wg. punktu 5i została ona wyłączona, czy mogę prosić o zredukowanie, czy jednak jest to niemożliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi to jakoś strasznie, natomiast dziwi mnie tak restrykcyjne podejście(w tym konkretnym wypadku, bo podobnych jest wiele, zazwyczaj w takim przypadku tematy lądują w koszu), a każdemu się może zdarzyć, nikt nie jest nieomylny, a ja nie zrobiłem tego z premedytacją, czy n-ty raz, by od razu dawać ostrzeżenie.

Podejrzewam, że PAN MODERATOR również czasami się myli.

 

Ale cóż, pozostaje mi się pogodzić z takim podejściem.

Dziękuję za wyjaśnienie, pozdrawiam T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

aż powiem słowo, którego nie lubię: "żal".

 

Za większość błędów, które w życiu popełniasz, jest konsekwencja, nieważne, czy robisz to świadomie, czy nie. Na przyszłość zapamiętasz, a moderatorzy będą mieli mniej do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...