Skocz do zawartości

[giełda] ograniczenie wałków w handlu


nabial

Rekomendowane odpowiedzi

  • Root Admin

jak dla mnie do działu giełda 20 postów to za mało. Do zakładania nowych tematów ogólnie ok.

 

Aha... jakim cudem? Ktoś sobie wypatrzy te 20 postów?

 

 

Trudno się mówi, ale innego ograniczenia nie będzie. To nie jest allegro. Każdy robi tu zakupy na własną odpowiedzialność, a ja, wspominając już po raz tysięczny, informuję, że ekipa forum nie bierze odpowiedzialności oraz nie nadzoruje transakcji zawieranych na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

no sorry, ale każdy ma swój rozum i powinien wiedzieć z kim i na jakich warunkach zawierać transakcje. Jeżeli się komuś nie ufa, jest pobranie i sprawdzenie przesyłki przy kurierze. To jest najlepsze zabezpieczeniee dla was samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem pierwszą ofiarą tego niby udogodnienia!

nie mam 20 postów, bo wole słuchać/czytać rady bardziej doświadczonych bikerów niż pisać pierdoły i mącić.

W dziale sprzedam chciałem najzwyklej w świecie odsprzedać oponki NN 2,25evo które kupiłem przez forum od innego użytkownika.

Jak wspomniałem nie jestem extra doświadczony i opony nie przypasiły mi, wiec puszcze je dalej w obieg niech ktoś ma więcej fan'u, może dla niego będą bardziej odpowiednie....

Ale niestety nie da rady, bo nie kolekcjonuje tytułów: master, vip czy innych.

Chyba nie tędy droga......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś nie działa trzeba to zmienić. Orężem nie mogą być domysły. Czy bardzo duży nakład pracy jest potrzebny do wykonania zaproponowanych przes nas zmian? Mi w prawdzie nie udało się trafić na nieuczciwego tradera ale lepiej dmuchać na zimne niż szukać kogoś po kraju by się odwdzięczyć pięknym za nadobne. :-)

 

Sent from my HTC Magic using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem kolejną ofiarą tego udogodnienia, na forum siedzę już jakiś czas, a konto założyłem wczoraj, gdyż dopiero wczoraj chciałem dodać ogłoszenie o kupnie sprzętu.

nie mam także 20 postów, gdy na czyms się nie znam to nie pisze głupot tylko żeby nabić posty.. Niestety aktualnie nie mogę korzystać nawet z SB.

Chyba nie tędy droga......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział giełda nie powinien być kopią allegro, dlatego IMHO ograniczenie pisania w nim postów przez użytkowników z np. stażem poniżej pół roku i ilością postów np. 150 powinno być uniemożliwione. Rozumiem, że reszta postulatów jest trudna do spełnienia, ale ten jeden o podwyższeniu wymagań? Czekam na zasadną argumentację przeciw takiemu pomysłowi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym żeby każdy przelew musiał zatwierdzić jakiś mod a najlepiej niech to będzie robił Mieciu :icon_lol: Przez neta w sumie to wydałem już sporo kasy. Pewnie jakbym wszystko zliczył to już bym miał jakiś używany samochód i nikt mnie nigdy nie wyciął na niczym. Powiem tak, najlepszym rozwiązaniem jest własna czujność. Jak ktoś jest naiwny to jest to jego strata i nie powinien mieć pretensji do całego świata. Używane rzeczy mają to do siebie, że ich stan może być różnie postrzegany, dlatego najlepiej taką rzecz obejrzeć osobiście (są takie opcje przy wysyłce). Jak kogoś boli te 5zł więcej to niech idzie na jakiś pchli targ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem wywałkowany na 15zł :wallbash: Czy dane itp tego delikwenta można gdzieś umieścić publicznie w wątku na forum ?? Czy to prawnie dozwolone ?? Chciałbym ostrzec resztę...gość chciał mi puścić bloczki shimano...Nowy użytkownik zarejestrowany 1 Maja 2011... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nowi użytkownicy powinni być "niewidoczni" dla osób planujących transakcję przez forum :whistling: naprawdę wysyłacie kasę zupełnie nieznajomemu, kiedy on mówi, że nie płaci za allegro więc nie wystawi aukcji? Niby 15zł to niedużo, ale niesmak pozostanie nawet po najmniejszej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...