Skocz do zawartości

[konkurs] Fotka tygodnia.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam propozycję aby utworzyć taki konkurs co tygodniowy w którym na początku tygodnia rzucane jest hasło związane z rowerami np: piasta, korba, zadaniem, biorącego/biorącej udział będzie jak najlepsze i najładniejsze sfotografowanie całego roweru lub jego części. Ma on za zadanie pozwolić wykazać się osobą interesującym się fotografią ale i nie tylko. Ocena zdjęć mogła by się odbywać poprzez ankietę udostępnionym zwykłym userą:icon_wink: Wygrane zdjęcia można by było umieszczać w Archiwum Konkursowym - Fotka Tygodnia.

Post zgłaszający powinien zawierać nazwę użytkownika, temat np: Giant Nocą by KowalskiJan2011r.

Myślę że to trudne by nie było do ogarnięcia ponieważ to tylko parę czynności. Oczywiście jeżeli by było dużo prac to wtedy ankieta np by wyglądała by w ten sposób: ankieta nr 1 (20 zgłoszeń) wybrane 10 najlepszych ankieta nr 2 (zostało już tylko 10 fotek) ankieta nr 3 (tylko 5 zdjęć) i ankieta nr 4 finalna, finalna ankieta. Forum stało by się bardziej nietuzinkowe(w sensie że oryginalne bo na zadnym jeszcze czegoś takiego nie widziałem).

 

Pozdrawiam, Janisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Można by przecież kogoś wyznaczyć tylko do tego kto jest obrotny w sprawach forum. :D

.. bo ten ktoś nie ma życia i będzie się zajmował segregowaniem fotek 24/7. :whistling:

 

Administracja już teraz ma mnóstwo roboty związanej z dbaniem o przestrzeganie regulaminu.

 

Forum to forum, a nie plac zabaw. Co za dużo, to niezdrowo. :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Sebastian przyznam Ci rację. Trochę było by to uciążliwe co tydzień + segregacja + ankiety i itp... Więc 90% czasu forum 10% rower a gdzie reszta? Racja Seba, racja. Dlatego założyłem ten temat dla pokazania opinii w tej sugestii, idei ;p. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...