Skocz do zawartości

[rower] Klein Attitude XX 2005


Rekomendowane odpowiedzi

hmm , jedno mnie zastanawia, to rowerek do xc prawda? To dlaczego ma taki "dziwny" amor i na dodatek 120mm skoku ? Przeciez do xc 100m to gorna granica... Chyba, ze sie myle, to mnie poprawcie

 

Kolejny po Ogórze, osobnik, który nie potrafi docenić piękna produktów Maverick (i legendy jaka za nimi stoi). Poczytaj trochę Wilku o historii amortyzacji w rowerach, a na pewno natkniesz się na nazwisko Paul Turner. Szczegółów nie zdradzę Ci, bo odebrałoby to Tobie wiele przyjemności z lektury :) Niemniej jednak to Pan Turner odpowiada za konstrukcję Maverick'ów i to powinno wystarczyć :P I od kiedy to na takiego znawcę urosłeś, że latasz po forum i narzekasz na cudze rowerki?

 

Świetny rower - nie sposób nie docenić piękna tej maszynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam sympatykow Kleina w nowym sezonie. Przepraszam, ze nie odpowiedzialem na pytanie o moj rower. Ja kupilem swojego Kleina w Ski-Teamie w bodajze 04 r., model zielono-fioletowy z roku 2003. Na ramie nie mam zadnego oznaczenia typu V czy XX tylko po prostu napis Attitude.

 

Przyjemnosc uzytkowania psuje troche odpryskujacy lakier, ale wszystkie ubytki zamalowuje czarnym markerem permanentnym i jezdze dalej. Prowadzenie linek wewnatrz ramy jest piekne ale trzeba miec patent na ich wymiane w przeciwnym razie mozna znielubic Kleina :) Nie mozna wyciagnac linki nie wprowadzajac wczesniej w jej miejsce cienkiej rurki. Jesli ktos tego nie wie, to trafienie linka w otwor graniczy z cudem...

 

Moj egzemplarz na oryginalnej korbie strasznie lapal chainchsucki. Wygladalo jakby suport byl za krotki, choc mam pewnosc, ze zostal zalozony zgodnie z zaleceniami producenta. Pomogla dopiero wymiana napedu na kompletnego xtr. Szkoda ze do zamocowania tarczowek potrzebny jest adapter...

 

W Polsce jezdzi jeszcze pomaranczowo-czerwony Klein z 2000 i Crazybikera z 2005. Czekamy na zgloszenia nastepnych Kleinow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...