Skocz do zawartości

[rower] Klein Attitude XX 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Rower z pewnością efektowny, jeśli wyrwałeś go za okazyjną cenę, to tylko gratuluję i zazdroszczę uśmiechu, który zapewne nie schodzi Ci z twarzy od tygodnia.

 

Marzenia są po to, żeby je spełniać.

 

Mam nadzieję, że u mnie w domu stanie kiedyś KTM Speed Machine. No ale sami wiemy, ile zarabiają młodzi lekarze...

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Minelo troche czasu, minelo troche kilometrow, czas rzucic kolejne fakty! Jezdzilem na rowerku troche w UK bylo sporo fajnych sciezek i pare innych rzeczy na ktorych rower pokazal co potrafi. Jestem szczegolnie zadowolony z wlasnosci jakie rowerek pokazuje podczas podjezdzania! Zachowuje sie bardzo pewnie i skutecznie pnie sie do gory nawet gdy delikatnie uniesiemy tylek, oponki troszeczke mnie zawiodly ale bylo to spowodowane glina i dosc trudnym podlozem. Tak jak podejrzewalem hamulce wymagaly pewnego okresu rozruchowego i teraz dzialaja juz tak jak bym tego oczekiwal!

Duzym zaskoczeniem jest dla mnie amortyzator, jego praca okazala sie naprawde niezla i na razie nie znajduje w nim negatywow (porownuje do wczesniejszego SID Race-a), sztywnosc na bardzo wysokim poziomie co oczywiste po zastosowaniu goleni upside-down. Amorek posiada glowna komore olejowa i powietrzna komore odbicia (tlumienia jak kto woli), zastosowano takze dosc ciekawy sposob regulacji za pomoca jednego pokretla i manetki, mozemy dokonac zmiany wartosci skoku i tlumienia. Z innych nowinek to QuickFlip QR System ktory umozliwia bardzo wygodne wyjecie przedniego kola bez uzycia narzedzi. Choc nie wiem czy to plus czy minus!? :) Amorek oceniam bardzo wysoko ze wzgledu na sposob dzialania, mozliwosci regulacji i wage ktora wynosi 1723g co jest niesamowitym wynikiem jak na amor o skoku 120mm! Zobaczymy jak sie spisze w gorach! <_<

mybike6wu.th.jpg

amorek9rh.th.jpg

Edytowane przez crazybiker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

. . . rower piękn. . .ą ma ramę i . . nic poza tym ponieważ za 16kafli to ja złożyłbym bajka 2x lepszego nie ma się co oszukiwać. . . ale zapewne jeżeli byłoby mnie stać na taką szpagaterię nie bawiłbym się w składanie tymbardziej że zakochany jestem w klein'ach :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crazybiker => dobry wybor :wink:

wszyscy => witam po raz pierwszy :excl:

 

jezdze od 3 lat na takim rowerze, mialem do stajni treka mnostwo zastrzezen na poczatku, dzis jestem po wyscigu, w ktorym wygralem w swojej kategorii, wiec tym bardziej: Klein :excl:

 

"O Kleinach sie nie dyskutuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Lakier jak na razie jest OK, musicie mi wybaczyc mala ilosc informacji ale wciaz jestem w UK i juz na stale bede na poczatku wrzesnia wiec dopiero wtedy zaczne katowac moja milosc tak jak przywyklem do tego!

Co do kilku postow wyzej z ktorych wynika ze pare osob nie przeczytalo krotkiego tematu od poczatku! Na wstepie jest zaznaczone iz osobiscie nie zaplacilem ceny polskiego dystrybutora (16.999)! Byla to o wieeeelee nizsza cena!

Pzdr.

 

P.S. Adher Pozdrawiam Serdecznie! Ktory rocznik? Model XV czy XX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przypuszczam ze właściciel dał za ten rower około 10k zł ;) wiec nie jest źle. osobiście wolałbym poskładać coś fullowatego do enduro za tą kase ale wiadomo :D de gustibus non est disputandum :P fakt jest taki że rama kleina to majstersztyk ! i nie widziałem jeszcze lepiej zrobionej ramki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>wilku

 

a na zywo go widziales ? pewnie nie wiec nie oceniaj na podstawie fotek

 

ja mialem niewatpliwa przyjemnosc spotkac taki rower u nas w lesie i ladna chwile zbieralem szczeke ze sciezki :033: jest poprostu magicznie piekny.

 

Gratuluje Super roweru ;) zazdroszcze mocno pozytywnie tymbardziej ze na treku smigam :)

 

pozdrawiam

 

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam estetykę kleina, niemniej wygląd ma taki jakby jakiś hrabia albo biskup miał na nim jeździć. Ja tam mam plebejskie gusta... :)

Pytanie do OP: założyłeś mu (rowerkowi) licznik ? Jeśli tak to podaj przebieg. Ciekaw jestem czy na nim jeździsz czy męczysz innego a kleina trzymasz za szkłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z glebokim zalem zawiadamiam iz rower wciaz stoi i czeka! :confused: Zostalo 4 tygodnie do powrotu do kraju i rozpoczecia ostrego testowania! Przejechalem juz na nim pare km ale to jeszcze nic mi nie mowi! Gdzies wyzej byl post co do ceny, 10k, moge tylko sie pochwalic ze dalem jeszcze mniej ;)

Pzdr. Serdecznie!

 

Mi sie nie podoba, lipa kolor jak dla mnie, i ocowanie koszyka na bidon na dolnej rurze ramy... Za ta cene, bym zlozyl cos lepszego :P

Hmm nie wiem skad Twoje obserwacje ale mocowanie koszyka na tej ramie jest mozliwe w trzech roznych miejscach, wystarczy dokladniej spojrzec! :)

Wiec skoro zlozylbys cos lepszego za cene 8000pln podaj mi propozycje co, bo wlasnie tyle zaplacilem za moje marzenie!

Pzdr.

 

Czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja uwazam ze osoby mowiace ze zloza fajniejszy rowerek za "ta" kase poprostu troszke zazdroszcza bike'a a swoja droga nie czytaja co crazybiker mowil pare razy ze kupil okazyjnie a nie za cene katalogowa....

Osobiscie sam ogladalem Attitude V bo marzenia maja swoje granice :033:

Ramy sa naprawde piekne, jednak gore wzial troche rozsadek co do osprzetu i przywiazanie do SPEC'a stad wybralem stumpjumpera z Xtr zamiast Kleina, jednak twoj XX miodzio... :)

 

Chcialbym sie tylko na chwilke odniesc to zagadnienia odpryskow na ramie bo o tym slyszalem i kumpel ktory mial XV narzekal na to dosc mocno, kamyczki i inne ustrojstwa pryskajace spod kol obchodza sie bezlitosnie z lakierem zostawiajac niekiedy odpryski, moglato byc rowniez wina jedynie ktorejs z serii rowerkow Klein'a...

 

Tak czy siak rowerek piekny

pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - gadki o mozliwosciach kupna czegos lepszego za te pieniadze sa po prostu glupie.

ktos kto kupiuje taki rower - rame - chce go po prostu MIEC. co to ma wspolnego tak naprawde z pieniedzmi? ile rzeczy kupuje sie dlatego ze po prostu chce sie je posiadac i jakiekolwiek kryteria sa zupelnie niewytlumaczalne dla innych?

aston martin wsrod samochodow? heh ciekawe stwierdzenie.

kiedys widzialem test ferrari. bylo pieknie dopoki... nie pokazali szczegolow. tapicerke to ja bym lepiej polozyl nie majac o tym pojecia...

 

wersja team replica cannondale kosztuje pod 40 tysiecy. czy ma w sobie cos wartego tych pieniedzy? nie.

 

wlasciciel tematu kupil kleina bo chcial go miec. bo podobal mu sie - z setki powodow. i to sie liczy tak naprawde....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...