Skocz do zawartości

Mniejszościowy KLUB użytkowników GT !


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

Mój karkoram to chyba 98' czerwony bez żadnych dodatków.

 

Był/jest RS Indy XC long travel.

 

Tak czytałem o tych XCM i chyba to kupię.

 

No chyba ze ktoś ma używkę w dobrym stanie czegoś ciekawszego.

 

Zastanawia mnie czy amorków takich jak mój już się nie naprawia?

 

W sumie cały rower jest zachowany w super stanie ( oprócz amora .

 

Dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby jakiś dobry mechanik rowerowy go wybebeszył i obejrzał to byłaby szansa na jego naprawę. W inny sposób raczej ciężko cokolwiek wymyślić.

Hmm... A nie myślałeś o XCRze? Swego czasu miałem XCMa, kolega XCRa i ten drugi chodził wyraźnie lepiej. Nie wiem też jak teraz jest ale w moim XCMie żeby go zablokować lub odblokować trzeba było odciążyć sprężynę co podczas jazdy było niemożliwe... XCR był zwolniony z tego mankamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kurcze, ostatnio zrobiłem 40 km na Zaskarze i d... mnie niemiłosiernie boli. Muszę wreszcie znaleźć jakieś miejsce na rower bo takie weekendowe wypady mi nie służą. Na ostatnim po 30 km odcięło mi prąd i ostatnie 10 wlokłem się resztką sił, a jeszcze brat wk....ał <_< Po zajechaniu do sklepu wciągnąłem trzy Liony jeden za drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze ulvgar w Avalanche'ach od roku 2007 jest już inny hak. Do zamówienia w summit'cie. Po ostatnim prostowaniu haka, na pierwszym wyjeździe... pękł :( Czekam na nowy, ale chwilowo utknął u kuriera... Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z przodu tarcza SM-RT97 180 mm, z tyłu SM-RT79L 160 mm, hamulce Formula RX. "Coś tam" hamują ;)

To moje pierwsze tarczówki, po przesiadce z V'ek jest ogromna różnica. Przede wszystkim w modulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

ponieważ niewiele się udzielam na forum, więc zacznę od przywitania się na forum:) dla uzytkowników GT :icon_wink:

 

Od razu mam do WAS pytanie - może dość śmieszne - w jaki sposób poznać jaki mam rozmiar ramy (GT Zaskar Expert z 2006 roku)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Team z 2006, podaj mi długość rury podsiodłowej mierzonej od środka suportu do samego końca czyli miejsca, gdzie jest zacisk, to podam ci rozmiar ramy.

 

A przy okazji: nie chce ktoś kupić RS Reby w kolorze czarnym pod tarcze jak i vłki. Jedyny mankament to 15cm sterówka. Mi taka starczała przy niskiej główce w Zaskarze. Ja zmieniam na Marzocchi Marathona 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...