Skocz do zawartości

Mniejszościowy KLUB użytkowników GT !


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie temat nieaktualny. Chciałem anodować wewnętrzny wózek swojej X-9 ale zmieniam z długiego na średni więc bez napinki. Trochę mi szkoda swojej X-9tki bo niedługo kończyłaby 4 latka, no ale trudno, zresztą to jeszcze nie przesądzone. Może wezmę ze średnim a po prostu założę ją aż swoją zakatuję (co patrząc na zużycie może trwać wieki ;) ). Od jutra czeka mnie 1,5 - 2 miesięczna separacja od roweru bo jest odnawiana elewacja w moim bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak coś pomożecie niekoniecznie w przeróbkach anodując elementy ale w celu poprawienia kolorystyki http://www.forumrowerowe.org/gallery/album/261-gt-zaskar-team/ W sumie od tamtego momentu zmieniły się tylko koła na Shimano XT z tarczami XTR, sztyca to czarny Truvativ Team i siodło Selle Italia Thoork.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywszego, np białe? Z koszykami może być ciężko bo jestem do nich przyzwyczajony i jedyne na co bym zmienił to na bukłak ;) Ale poważnie zastanawiam się nad jakimś białym Foxem, R7 lub Minute i do tego białe siodełko + kilka dodatkowych czerwonych elementów ale bez przesadyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszyczki można wymienić na żywsze, nie zwiększając myślę masy. Np. coś takiego BC01 MATTOCK - KOLORY lekki koszyk na bidon 38g! (2088933081) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Kolor biały z czerwonym akcentem byłby fajny. Koszyki dobrze trzymają bidon, bo sam ich używam.

 

Śrubki mimo wszystko czerwone by spasowały (przynajmniej mi). Siodełko białe by było pod amora i koszyki. San Marco SLR fajnie wygląda, a jak z wygodą to nie wiem, ale nie powinno być źle. Jest też lekkie. Sam bym chętnie je wziął na jakieś testy, ale nie ma skąd.

 

http://allegro.pl/siodlo-san-marco-skn-skl-ruda-slaska-i2071244466.html

 

Co do amortyzatora to niezbyt pomogę bo żadnego z tych trzech nie używałem.

 

Co do bukłaku jeszcze, to niedawno wybrałem się do Decathlonu po taki właśnie plecak. Chciałem kupić Quechua Diosaz, mając go już w koszyku przechodziłem obok Cameli i...? Camelbak Rogue w kolorze czarno-szarym z bukłakiem z przeceny za 109zl wyrwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiecie może jak wygląda sprawa z skokiem w Avalanche, czy skok 110mm (długość wystającej goleni 11,5cm) przyjmie się pod chucherkiem 52kg w górach bez obaw o sterówkę? Nigdzie nie potrafie znaleźć czy tak może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Za niedługo zdjęcie z updejtu. Warto też spojrzeć na to że 110mm w RS czyl 11,5 cm wystającej goleni, to tak jak 80mm w Marzochii, nie wiem dlaczego inni co mają 100mm (inne firmy) to mają amor wysokości 120mm rs'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Stało się :) Avalanche dostał nowe graty, kompromis między tym na co mnie stać, co potrzebuję i tym co jestem w stanie wykorzystać. Poziom zakochania właśnie osiąga maksimum :wub:

 

Rama: GT Avalanche 2.0 M” ‘07

Widelec: RockShox Reba SL ‘08

Korba: Shimano Deore XT FC-M770

Kaseta: Shimano Deore XT CS-M770 11-32

Łańcuch: Shimano Deore XT CN-HG93 x2

Przerzutka p.: Shimano Deore XT FD-M770

Przerzutka t.: SRAM X.9

Manetki: SRAM X.0 Grip

Klamki: Formula RX

Hamulce: Formula RX

Tarcza p.: Shimano XTR SM-RT97, 180 mm

Tarcza t.: Shimano Deore XT SM-RT79L, 160 mm

Koła: Shimano Deore XT WH-M775

Opona p.: Schwalbe Rocket Ron, 26 x 2.1

Opona t.: Kenda Karma, 26 x 2.0

Dętki: FOSS

Kierownica: Boplight Team

Mostek: Boplight Race

Rogi: Boplight Team

Stery: Cane Creek Tange 1 1/8"

Chwyty: SRAM X.0

Sztyca: Boplight Team

Siodełko: Token TK9571

Pedały: Time Roc Atac

 

 

2012-03-01%2013-38-27.jpg

 

2012-03-01%2013-39-04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Należałem do szczęśliwych urzytkowników GT agressor , niestety urwałem hak przerzutki , spawacz coś zle pospawał ( strasznie miękki stał się ) . Chcę kupić przekopuję internet i nic. Jak na zdjęciu ( już kolega miał ten sam problem w 1 poście ). https://picasaweb.google.com/101829280349987731485/DaVeBIKEstatsPl#5335730697751760834 ;https://picasaweb.google.com/101829280349987731485/DaVeBIKEstatsPl#5335730699758843490 . W zasadzie to taki jak na załączniku . A może ktoś dorabia?

post-149832-0-44684300-1331156349_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było :) Piwnica ma 2 m2 , więc jest malutka, ale zmiesciły się tam 2 rowery, ale weszłyby 3, ale nie byłoby możliwości przejścia na koniec piwnicy, więc póki co zimówka w piwnicy a letni Zaskar u rodziców w garażu. Polecam tylko dobrze zabezpieczyć piwnicę, nie ma sensu pakować kasy w drzwi, bo każde i tak otworzą, ale w porządny stojak i porządne zapięcie, alarm i różne utrudnienia dla złodzieji, o których nie chcę publicznie pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulvgar, na Tokenie zrobiłem niecałe 400 km, jak na razie muszę przyzwyczaić tyłek (twarde, ale wygodne). Wydaje mi się, że się polubimy, jest wg mnie wygodniejsze niż Velo Carbon VL-1133U, które miałem wcześniej. W Myślęcinku na KujawiaXC będziesz?

 

 

GTagressor, uderzaj do summitu. Lub jeszcze lepiej niech w Twoim imieniu zrobi to jakiś zaprzyjaźniony sklep. Mi w ten sposób udało się dostać hak za free :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kello, a co powiesz na drzwi z blachy falowanej? Jak już będę zakładać to zgłoszę się po fachowe porady :)

@daVe, no niestety nie masz szans chyba, że przepadną mi zajęcia z niedzieli ale na dzień dzisiejszy nie ma nawet planu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wprawdzie ja się do klubu zapisać nie mogę, ale po dość specyficznych wymaganiach dziewczyny, wymyśliłem jej GT Avalanche 3.0 GTW. Osprzęt na Alivio, korba jakaś mizerna Suntoura i ciężki XCM z przodu. Ale jakaś podstawa do rozbudowy jest ;) Na dzień dobry gripy pod kolor i pieruńsko wygodne damskie siodło. Lekki nie jest, ale grunt, że połówka zadowolona. Trudno było wyszukać ten model, a nowych roczników nie chciała. Cóż się jednak nie robi, aby wspólnie cieszyć się jazdą na rowerze :)

 

gtw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...