Skocz do zawartości

[Bielizna termoaktywna] jaka najlepsza za rozsadna cene


banan84

Rekomendowane odpowiedzi

A jak zalezy ci bardziej na cenie to warto sie rozejrzec za odzieza dla wedkarzy, ciepla i z reguly znacznie tansza od stricte rowerowych, tyle ze luzniejsza. Jak sie zaklada dwie warstwy, obcisla pod spod i luzniejsza na wierzch to wedkarskie sie nadaja idealnie na druga warstwe. Narciarskie tez sie na zime nadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoora nie znam. Ja od tego sezonu używam Brubecka i jestem bardzo zadowolony. Ponoć Webster jest produkowany przez Brubecka w tym samym zakładzie, a ma nieco niższą cenę. Webster był kiedyś dostępny w Rossmannie, ale osobiście się z nim nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie szkoda Ci kasy i cenisz sobie jakość to polecam Crafta. Moim zdaniem najlepsza bielizna termoaktywna na świecie. Wystarczy zobaczyć ilu sportowców jej używa, w szczególności w dyscyplinach zimowych :thumbsup:

 

Witam.

Jako narciarz z wieloletnim doświadczeniem i używający różnej bielizny termoaktywnej pozwolę sobie coś napisać. Używam brubecka jak i crafta obie firmy robią bardzo dobrą bielizną w ofercie crafta jest też bielizna z windstopperem, ale bielizna crafta ma jeden minus jak dla mnie mianowicie mechaci się :( lecz nie wpływa to znacząco na jej właściwości. Co do brubecka nie ma on w ofercie bielizny z windstopperem ale też jest bielizną bardzo dobrą, która spełnia swoje właściwości. Przy doborze bielizny pamiętać musimy o tym by dobrze przylegała do ciała tylko wtedy będzie spełniała swoje właściwości no i druga sprawa craft jak i brubeck ma różne grubości bielizny którą się dobiera do odpowiednich warunków więc trzeba się zastanowić kiedy będziemy wykorzystywali dany model.

 

P.S. Opinie napisałem na podstawie swoich doświadczeń gdyż posiadam 3 komplety brubecka i dwa crafta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ważniejsze od marki czy producenta są materiały z jakich wykonana jest dana bielizna.

Dwa są w mojej opinii najważniejsze (to są rodzaje włókien, stosowane często pod wymyślnymi nazwami marketingowymi, skład zawsze jest na metce):

 

- gdy ma nam być ciepło - wełna Merino (nie inna) oraz włókna Thermolite. Uważam, że lepszych materiałów izolująco/gdzejących nie ma

- gdy bielizna ma odprowadzać wilgoć, np. latem/wiosną/jesienią - włókna polipropylenu o zawartości minimum 25% w całym materiale, lecz nie może ich być więcej niż 65%, gdyż wtedy nie jest przyjemne w tym jeździć.

 

Musiałbyś określić jaka cena Cię interesuje. Średnia półka cenowa koszulek wykonanych z dobrych materiałów to 110-140zł. Później są tanie koszulki za 40-80zł oraz zaawansowane za 250-500zł. W obie strony widać znaczne różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia półka cenowa koszulek wykonanych z dobrych materiałów to 110-140zł. Później są tanie koszulki za 40-80zł oraz zaawansowane za 250-500zł. W obie strony widać znaczne różnice.

 

Witam.

Nie mogę się zgodzić z Tobą do końca gdyż miałem kiedyś bieliznę x bionic cena około 500zł. komplet i nie widziałem różnicy między nią a obecnym brubeckiem.Mam też taką tanią bieliznę którą zakładam do pracy i tu już różnica jest zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym otwierać nowego tematu więc napisze tutaj. Zamierzam kupić 2x koszulki Craft Pro Cool takie jak na tej aukcji http://allegro.pl/koszulka-termoaktywna-craft-pro-cool-rozm-m-i1468702265.html i problem dotyczy rozmiaru. Mam 173 cm wzrostu i jestem dość szczupły więc pewnie Ska by była ok. Na tej aukcji są rozmiary M, które podobno są małe jak S. Może ktoś coś powiedzieć o rozmiarówkach tych koszulek, czy M byłby dla mnie odpowiedni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...