Skocz do zawartości

[forum ,sekcja dla sakwiarzy]pytanie do Moderatorow


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Sakwiarze to elitarna grupa podroznicza i fajnie by bylo gdyby na tym forum Moderaratorzy mogliby taka podgrupe zaaranzowac.

Prosba ta wynika z moich doswiadczen z dzialu wycieczki i podroze rowerowe ,gdzie uwazam grupa jest zbyt ogolnikowa i czasami wynikaja z Tego nieporozumienia

Zauwazylem takze tendencje na swiecie gdzie powstaja magazyny rowerowe ,ktore sa dedykowane wylacznie sakwiarzom bo to jest rzeczywiscie inny typ podrozowania ,niz ten bez sakwowy

Nie chce tu przytaczac przykladow bo wiadomo ,ze jest zrouzmiale o czym pisze ale pozwole sobie na jeden

-Jade sobie samotnie pewnego dnia ,wiatr mam przeciwny dzien sie zblizal ku koncowi i zaczalem myslec gdzie by to sie rozbic ,planowalem wybrac cos nad woda z fajnym widkokiem

W pare minut pozniej w dalekiej przestrzeni ukazala sie grupa 3 rowerzystow jadacych w moja strone ,kiedy zblizlylem sie do nich ,zapytalem czy nie widzieli gdzies fajnego miejsca na nocny biwak

Nie ,przepraszamy ale my mieszkamy w motelu okolo 70 km stad

No i wlasnie goscie byli na szybkich rowerach i ich cele i spojrzenie na okolice ,teren jest calkiem inne

Jesli sekcja dla sakwiarzy jest opcja to byloby ok

Pozdrawiam

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Według mnie z powodzeniem można pisać o wszelkich wyprawach w tym stylu na podforum Wycieczki i ekspedycje rowerowe. Rozumiem, że masz do niego pewnie lekką awersję po tym jak próbowało część użytkowników zburzyć Twój tok myślenia. Według mojej oceny część z tych ludzi, to osoby bez doświadczenia, które o wyprawach z sakwami czytali w magazynie rowerowym lub słyszeli przypadkiem z telewizji. Nie zrażaj się do pisania w tym dziale o planowanych wyprawach lub poruszać tematy stricte sakwiarskie. Myślę, że po czasie znajdą się ludzie, którzy również dzielą podobne zamiłowania i chętnie zaczną udzielać się w takich tematach.

Ze swojej strony zapewniam pilnowanie porządku, aby nie powtórzyły się sytuacje głupich komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...