Skocz do zawartości

[spodenki] krótkie z pampersem


pyootr

Rekomendowane odpowiedzi

Poradźcie coś takiemu żółtodziobowi jak ja jeśli chodzi o ubiór. W zimie chce jakieś kupić ale kompletnie nie wiem jakie. Z szelkami, czy bez, jaki pampers - czutałem że są różne rodzaje wkładek. Jestem wysoki i szczupły (204 cm :) ) Podsuńcie mi dobre i oczywiście niedrogie firmy. Najlepiej jeżeli sami takich używacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam wszelkie spodenki authora na pewno-drogie z niezlych materialow ale wykonanie tragiczne-pruja sie od nowosci(sprawdzone 3 pary).(130-170zl)

Zadowolony jestem na pewno z majtkow accenta(do zakldanie pod krotkie luzne)ale to ubior do lajtowej jazdy raczej(60zł)

Niezle sa rozneisz bezszelkowe lycrowe spodenki biemme-nic sie nie pruje dobra wkladka,wysoka jakos materialow i wykonania..stosunkowo cieple(miesista lycra)90zł

Mam rozneirz luzne spodenki biemme z wkladka(169zł) ogolnie fajna sprawa lubie w nich jezdzic z ich firmowa wkladka lub z majtami accenta jednak to zapiecie ktorymi wpina sie orginalne majtasy jest G... warte(jest na takie szlufki)i trzeba podciagac spodenki(te luzne) co jakis czas.jednak sa modele wpinane na zatrzaski-fajna sprawa.Odradzam takie na rzepy gdyz beda gryzc z tego co wiem od znajomych.

Najlepsi producenci szyja swoje spodneki z materialow jak lycra® i coolmax(wkladki)oba produkcji DuPonta.Niezle wkladki robi takze eschler(czy jakos tak sie to pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnei odchodze od szelek tez tak kiedys uwazalem i faktycznie sa one praktycziejsze jednak nawet te bezszelkowe podchodza wysoko i na pewno plecow odslonietych miec nie bedziesz.a w szelkowychjest jednak minimalnie cieplej i do tego jakos mniej mnie wkurza gumka w pasie niz szelki na ramionach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym polecal krutkie bez szelek ja ma Wizarda i sa naprawde wygodne i podchodza bardzo wysoko... ubieram je nawet czesto pod spodenki Kony.

A te Wizardy sa naprawde dobrze wykonane nic mi sie jeszcze w nich nie pruje ani nie wyciera a mam je juz jakies 2 lata.

Polecam Wizardziki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to bylo jakies 2 lata temu jak Cyclo - Centrum bylo w tym starym malym sklepiku a teraz przenisli sie na ul. Wileńska 3 wiec mysle ze mozesz tam sprawdzic.

Szukalem ich w necie ale nie znalazlem a kosztowaly jakies 70zl ale naprawde sa bardzo fajne maja takie szeroki gumki przy nogawkach i w pasie i widac bardzo dobre wykonanie i wysoka jakosc materialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o spodenkach produkowanych przez BCM Nowatex? Chce u nich kupic koszulki no i może nawet wybiore spodenki pod kolor :grin:

 

[ Dodano: 2005-11-08, 21:55 ]

A może Biemme? Słyszałem że są dobrej jakości i nawet dużo nie kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja moge polecić Biemme na szelkach. Kosztuja 99zł ale sa wykonane z Lycra i Coolmax'u (oba DuPont). Aktualnie nabyłem takie drugie bo piewsze po dwoch latach jezdzenia tylko w nich (10 tyś km., trochę ponad 400 godzin) już się dość rozciągnęły, w związku z czym już się nie do końca trzymają na swoim miejcu i zaczęły prześwitywać - w każdym razie dalej są całe, pod sam koniec użytkowania tylko jeden szef troszkę puścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...