Skocz do zawartości

RONS ARAYA


czarnyopelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników tej szoski.Ja posiadam ją od kilku miesięcy,udało mi się kupić ją bardzo okazjonalnie bo za jedyny 150zł.Jest to rower o którym marzyłem od dziecka,bo właśnie wtedy zaszczepiłem sobie bakcyla do kolarki,a dokładniej za pieniądze otrzymane na komunie kupiłem pierwszą "szoskę".Był to PASSAT.Bardzo dużo kilometrów na nim przejechałem aż odmówił posłuszeństwa (po 15-16 latach),ale zawsze marzyłem o prawdziwej szosie i teraz ją mam.Mam nadzieję ,że będzie mi służyć jak najdłużej.Jeżeli ktoś ma taki rowerek bądż podobny proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników tej szoski.Ja posiadam ją od kilku miesięcy,udało mi się kupić ją bardzo okazjonalnie bo za jedyny 150zł.Jest to rower o którym marzyłem od dziecka,bo właśnie wtedy zaszczepiłem sobie bakcyla do kolarki,a dokładniej za pieniądze otrzymane na komunie kupiłem pierwszą "szoskę".Był to PASSAT.Bardzo dużo kilometrów na nim przejechałem aż odmówił posłuszeństwa (po 15-16 latach),ale zawsze marzyłem o prawdziwej szosie i teraz ją mam.Mam nadzieję ,że będzie mi służyć jak najdłużej.Jeżeli ktoś ma taki rowerek bądż podobny proszę o kontakt.

Właśnie znalazłem w necie ciekawą rzecz na temat mojego roweru,mianowicie, te rowerki są składane na zamówienie,więc to naprawdę wielkie szczęście posiadać taką kolarkę.Odnalazłem też sklep ,w którym był kupiony ,(bo ma nalepkę tego sklepu na ramie)mianowicie w Holandii a dokładniej Limburg http://www.yelloyello.com/places/nizet-rijwielhandel-echt. Jestem ciekaw kto mógł zamówić sobie tą kolarkę?Ma może ktoś pomysł jak to można sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...