Skocz do zawartości

[ Koszulki ] Zlotowe - Odlotowe 2011


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto mój pierwszy projekt.

Jak znajdę czas to zrobię więcej, inną kolorystykę i nieco inną tematykę, kilka pomysłów mi po łbie chodzi. Oczywiście wszystko na tym projekcie jest modyfikowalne, pod napisami ewentualna data i miejsce zlotu, także z tyłu. Jeśli zrodzą Wam się jakieś sugestie to proszę śmiało walić.

 

 

 

front

back

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEL zgadza się koszulki mają mieć max 4 kolory.

Ruferzyk brakuje mi jeszcze pentagramów i baranich rogów. Twój projekt odpada w przedbiegach.

 

Panowie nie szalejcie z gamą kolorów bo raz, że nie chcemy wyglądać jak choinka, a dwa, że koszt kolorów dodatkowo podraża projekt.

 

To u mnie się zgadza, są 4 kolory, ja akurat jestem za użyciem maksymalnej ilości kolorów tj. 4 żeby te koszulki jakoś wyglądały a nie jak z grobowca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie się zgadza, są 4 kolory, ja akurat jestem za użyciem maksymalnej ilości kolorów tj. 4 żeby te koszulki jakoś wyglądały a nie jak z grobowca ;)

Dokładnie, będą wtedy dość żywe - a poprzednie to po prostu miały taki klimat ;)

BTW projekt spoko, tylko jak dla mnie ten napis był wrzucony na siłę - średnio się komponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Całkiem fajna, dobra robota. :thumbsup:

 

Tylko czy tegoroczna koszulka nie miała być w kolorze innym, niż czarny i biały? :P

 

[...]

 

Teraz założenia :

 

- koszulki z pierwszego i drugiego zlotu choć różnią się wzorami są podobne czarne/białe > trzecia ma mieć tło inne niż wspomniane kolory.

 

[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...