Skocz do zawartości

[Zlot]III Oficjalny Zlot fr.org


MarcinGoluch

Data III Oficjalnego Zlotu fr.org  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. III Zlot G?ucho?azy odb?dzie si? .......

    • 24-26 Czerwiec 2011
      28
    • 1-3 Lipiec 2011
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że koksy z Bielawy i Świdnicy też dołączą do zlotowiczów :) W sumie to już tradycja, po raz trzeci zobaczyć znajome twarze z całej Polski :)

Ogólnie jak dla mnie termin bez znaczenia, dostosuję się do tych co nie mają wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rulez to ci powiem, że na II Zlocie nie dość, że kolega był chyba starszy od Ciebie to jeszcze połowę sobotniego dnia latał na singlu po zmieleniu haka :).

 

Inferku wasz skład jako ojcowie współorganizatorzy I Zlotu OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA :).

 

Czy w Głuchołazach można kupić oscypki, są bacówki na trasach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Głuchołazach można kupić oscypki, są bacówki na trasach?

 

Oscypków, bacówek czy też górali to w opawskich nie uświadczysz. No może oprócz jednego górala, który mieszka w Jarnołtówku - ponoć przeniósł się tu z Bieszczad, ale nie wiem ile w tym prawdy. Co do samej Kopy Biskupiej to kilkaset metrów od szczytu po polskiej stronie jest schronisko - dobre grzane piwo podają, a na samym szczycie w wieży można zakupić czeski złocisty płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, my z Księciem też pod uwagę bierzemy - oby nic nam tym razem nie stanęło na przeszkodzie. Więc może udałoby się zmontować grupę składem podobną do tobowej z I zlotu ;) .

tobo, może jednak coś ci wypadnie do załatwienia w Polsce :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...