Skocz do zawartości

[Zlot]III Oficjalny Zlot fr.org


MarcinGoluch

Data III Oficjalnego Zlotu fr.org  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. III Zlot G?ucho?azy odb?dzie si? .......

    • 24-26 Czerwiec 2011
      28
    • 1-3 Lipiec 2011
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że wiele osób - jak np. ja - nie może tak daleko wybiegać myślą w przyszłość.

Mnie, póki co, oba pasują - co nie daje żadnej gwarancji, że w przeddzień zlotu nie będzie pasował żaden (albo akurat nie ten, który za chwilę zostanie tu postanowiony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko martwi mnie mała aktywność userów podczas tego głosowania. Tylko 39 głosów....a reszcie jest wszystko jedno, czy może oba terminy są beznadziejne?

1. Wg mnie pierwszy zlot był po prostu największą atrakcją, drugi już średnio.

2. Zainteresowanie rosło w poprzednich latach chyba dopiero na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pierwszy zlot był po prostu największą atrakcją, drugi już średnio.

Samochwał :teehee: , ale faktycznie było za######iście, zwłaszcza miejscówki pokazane przez Tobo(jazda po korzeniach i gałęziach :( )

Żeby było OK grupa musi mieć mniej/więcej wyrównany poziom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wg mnie pierwszy zlot był po prostu największą atrakcją, drugi już średnio.

2. Zainteresowanie rosło w poprzednich latach chyba dopiero na wiosnę.

Faktycznie pierwszy Zlot był mega. Był ten pierwszy i zawsze nim zostanie.

Punkt drugi tez się zgadza z pierwszymi promieniami słońca. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że poprzednio (II Zlot) pod sam koniec mieliśmy listę niemal domkniętą i zastanawialiśmy się nad zwiększeniem rezerwacji. Więc radzę teraz nie czekać do końca bo zwiększenia rezerwacji nie możemy zrobić, nie ma po prostu miejsc.

 

Co cieszy to na drugim Zlocie sporo było nowych twarzy, ba większość to nowa ekipa. I to nie koniecznie ekipa która blisko mieszka. Wspomnieć choćby brygadę ze stolicy (FOTA RULESSSS :P:)) czy Jarka z Wiednia który tak złapał bakcyla, że spotkaliśmy go później na jednodniowym wypadzie na Smrku.

Dla tych któzy jeszcze nie wiedzą to Lookas specjalnie się przeprowadził z Wawy do Wrocka żeby mieć bliżej na kolejny Zlot ;).

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głuchołazy DOSŁOWNIE 2 koniec Polski odemnie i zapewne od większości osób, nie można zrobić tego ciut bliżej??:/

Proszę o zaprzestanie siania defetyzmu. Jadę z Gdańska, na ostatni zlot kulałem ponad 50 km z extraweelem, podjeżdżałem z nim, momentami pchałem pod Durbaszkę. Da się.

 

Jak pisał już któryś z szacownych przedmówców: ciut bliżej jeszcze (takich) gór nie wybudowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rulez, a w wojsku byłeś? :)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Pokrzywnej znajduje się w byłym budynku Wojsk Ochrony Pogranicza...

 

Schroniska dzieli odległość 7km, więc to chyba nie jest jakiś wielki problem, odnośnie lokalizacji...

W Głuchołazach będzie lepsza baza wypadowa i łatwiej zrobić zakupy, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...