Skocz do zawartości

Olimpia Bydgoszcz - centrowanie koła


zurawa123

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u nich składałem jedno koło, a drugie dałem do centrowania i po 2 latach zero centry. Ale wtedy znajomy był inny serwismen, nie wiem jak to teraz wygląda. A tak w ogóle to nie wiem czy teraz będą się bawić w rowery bo zawsze na zimę zmieniają sprzęt na ten do serwisowania nart, desek itp. Od tego sezonu i CR zaczęło się zajmować serwisowaniem desek więc nie wiem jak to u nich teraz wygląda z rowerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zamawiałem koła w CR i szczerze to wg mnie były zaplecione kiepsko(tzn zaplot OK, ale szprychy naciągnięte słabo). Lepiej popytać w jakimś klubie kolarskim, oni chyba muszą mieć sprawdzone namiary :icon_mrgreen:

 

 

Premier mam pytanie widzę, że często komentujesz o sklepie CentrumRowerowe.pl sądzę, że masz o nich zdanie wyrobione,

Mam do Ciebie pytanie, odnośnie zaplecenia kół u nich, czy z kołami coś się działo po zapleceniu, na jakich komponentach składałeś,

Wiem, że nie na wszystkich komponentach kół można zrobić bardzo mocny naciąg, a zastanawiam się nad złożeniem kół i szukam opinii o sklepach, CentrumRowerowe zachęca cenami, i możliwością negocjacji.

Lecz jak oceniasz zaplecenie, napisałeś, że były słabo naciągnięte jak to rozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...