Skocz do zawartości

[Rama] Kross Big Wheel czy Author Instinct


Pablo001

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

tak jak w temacie, jaką ramę byście polecili pod rozbudowę - jeżeli można prosić o opinię;

osobiście myślałem nad Big Wheel Krosa (kusi mnie ta stal) lub Authora Instinct.

 

przerzutki, korby, manetki itp., mam całkiem nowe i są OK więc szkoda ich - no i cash :thumbsup:

Co nieco trzeba by sprzedać, co nieco dokupić, ale wiadomo - zawsze "troszku" taniej;

 

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal klasyką będzie zawsze. Pytanie do czego ten rower ma być. Stal z racji swoich oczywistych właściwości doskonale spisze się w codziennym użytkowaniu. Jeśli zależy ci na jeździe sportowej to sztywność aluminium jest nie do podważenia. Jak napisał Nabiał, jeśli ma ważyć mniej to kup pan Instincta jeśli nieco więcej to Krossa. Instinct ideałem nie jest ale waży mało bo równe 1700g przy 19", co moim zdaniem jest naprawdę ok zważywszy cenę. Co do właściwości to oba rowery znajdują swoich zwolenników. Ja na przykład śmigam na Authorze i jakoś nie płaczę nad 'specyficzną geometrią" tak często "wychwalaną" na forum. Zresztą rower ma być zabawą, niczym więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy rama instinct i dexter to te same ramy w innym malowaniu czy zupełnie inny produkt ? ta waga którą podałeś to real czy katalogowa ? bo jak real to rzeczywiście przyzwoita.

 

Nie wiem czy czytałeś mój test ramy Instincta. Geometrycznie to są te same ramy. Materiałowo to już zupełnie inna para kaloszy. Waga jest zważona przeze mnie. może różnić co najwyżej parę gram w tę lub w tamtą stronę ze względu na jakość wagi elektronicznej, także tym razem Velo podaje dobrą wagę :thumbsup:))). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi :down:

służyć ma do RJnO, waga nie jest na pierwszym miejscu, ale i nie na ostatnim;

przy wysokości kroku rama powinna być 19"", ale dopiero będę przymierzał;

 

ale nie pytajcie mnie o trofea, bo ich nie ma :), jeżeli nie liczyć, gałęzi i innych fragmentów runa leśnego ;P (i ten wzrok mojej połowicy...;PP)

na razie w regularnie sobie trenuję (na rowerku crossowym - tzn została już tylko rama, reszta zmieniona);

 

jeżeli nie ma wielkich za i przeciw - wychodzi na to, że generalnie ramy są OK, a szczegóły jak zawsze to upodobania;

 

jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...