Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza ze Słomą była przednia. Nawet zrobiliśmy sobie z nim fotę :)

 

Mnie udało się zaliczyć:

piątek - Biskupia Kopa z zaDymkiem, jako przewodnikiem

 

sobota - Rychlebskie x 2, dojazd i powrót rowerem (szkoda, że w 1 stronę trochę pobłądziliśmy :) ) ~ 92km

 

niedziela - zwiedzanie jaskiń i wodospadów koło Jesenika(pogoda wybitnie nierowerowa, więc bujaliśmy się na 4 kołach), wieczorem impreza w Kraterze z DJ Słomą i ekipą ze zlotu Drum Djemboree :D

 

poniedziałek - zdobywanie Pradziada terenem, w deszczu, mgle i wietrze, przy temperaturze ok 5stC. Za to zjazd był rewelacyjny, chociaż mało co widziałem, ponieważ jechałem bez błotnika i okularów, a oponka całkiem ładnie się czyściła ~ wyszło chyba coś ok 50km

 

wtorek - powrót na Rychlebskie, tym razem terenem, było fajnie, chociaż sporo błota. Z powrotem skierowaliśmy się na Zlate Hory i po drodze zboczyliśmy do skansenu z młynami i starą kopalnią, gdzie znaleźliśmy zarąbisty singiel, z mnóstwem korzeni ~ ok 80km

 

Zlot świetny, miejscówek do jeżdżenia mnóstwo, aż żal było wyjeżdżać. Jedzenie w Czechach tańsze niż u nas, piwo nie dość, że lepsze to za pół ceny :). Na pewno w tym roku jeszcze odwiedzę te okolice.

 

EDIT

 

Co do jedzenia, to podczas wtorkowej wycieczki złowiłem 5 much, z czego 2 udało się skonsumować. Może to dlatego nie miałem już sił powtórzyć podjazdu na Kopę? Bo chyba nie po takim obiadku

20110705308.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

wieczorem impreza w Kraterze z DJ Słomą i ekipą ze zlotu Drum Djemboree :D

Mało zabrakło a mielibyśmy fajną pamiątkę ;)

 

Dzięki Marcin za organizację, całej ekipie za super atmosferę i 2-dniowe after party, już czekam z niecierpliwością na następny zlot :)

 

Ma ktoś może tracka w .gpx z soboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin już ma nowy sprzęt na mniejszej ramie i retro modelu. I nie pretekst bo to pierwszy Zlot kiedy jeździłem w piątek i sobote.

 

Sory Panowie i Panie, że latałem jak z pieprzem i po dziesięć razy upominałem o listę ale formalności musieliśmy załatwić ze schroniskiem.

Co do samego schroniska fakt było jak to ktoś powiedział w mieście ale miało to swoje plusy. Integracja przy pizzy i poznawanie ludzkich możliwości, mina zaDymka jak płacił za pstrąga i ogólny dostęp chociażby do części w przypadku awarii np. u Miskova. No i mimo, że miasto to extra baza do wypadu na kilka genialnych tras.

Ogólnie rozwaliła mnie uprzejmość Pani która nas przyjmowała i Pani Dyrektor która nam machała na do widzenia :). Wielkie ukłony dla nich.

 

Było fajnie, ekipa dopisała, humory były. Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki!

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, my też już w domu :D ! Lepiej późno niż wcale ;) - choć w tym wypadku lepiej byłoby jeszcze później... ale cóż. Obowiązki wzywają.

 

W Rychleby wróciliśmy po kilku dniach i nie było już żadnego deptania po mostkach :P - przypomniałam sobie, jak się jeździ na rowerze. Po niemal 2 latach przerwy...

 

Generalnie było genialnie B) . Fajnie tak zaczynać sezon w górach... choć fakt faktem - dawno nie byłam w tak fatalnej dyspozycji pod względem formy. No ale czemu tu się dziwić. Poprawimy się ;) . Po tygodniu jest już zresztą cokolwiek lepiej :thumbsup: .

 

Dzięki wszystkim - a zwłaszcza ekipie z pokoju 22/19; z której to znowu w szczególności Patrykowi za transport i towarzystwo przez cały tydzień, w ciągu którego - zwłaszcza w drugiej połowie - musiał dostosowywać swoją prędkość do naszej mozolnie odbudowywanej kondycji tudzież znosić moje fochy i narzekania na brak tejże :P .

 

Schronisko w Głuchołazach - fantastyczny klimat i świetna baza wypadowa. Pani dyrektor - jak i inne osoby z obsługi - przemili i bardzo życzliwi rowerzystom. Polecam każdemu! My tam na pewno kiedyś wrócimy - zwłaszcza że na Biskupskiej Kupie nie wszystkie szlaki jeszcze objechane ;) . A jak to rzekł mój Książę Małżonek: Biskupska Kupa - zabawy kupa :D !

 

Garść fotek wrzucę wieczorem. Niezbyt ciekawe, niewiele i nie z każdej wycieczki - ale może ktoś się na którymś odnajdzie względnie rozpozna kilka miejsc, które sam odwiedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się dopiero zebrałem aby dosiąść komputera B)

Ogólnie zlot super - zwłaszcza jazda po Rychlebskich Ścieżkach dała masę frajdy. Zielony jak i żółty były kozackie - trochę odmienny profil, ale jak dla mnie równie ciekawy. Rewelacja.

 

premier2 - Słoma to był dopiero mentor - trochę wylajtowany, ale co tam B)

 

Safian - profile tras postaram się wrzucić jak najszybciej, jak tylko uda mi się ja uporządkować

 

Wielkie dzięki za świetne towarzystwo!

 

Edit:

 

SOBOTNIA TRASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siema Zuchy!

 

dopiero zagladnalem niemrawno jak bawiliscie sie na Zlocie :)

 

Widze ze bylo zajezacnie! A takiej ilosci fotek to dawno nie widzialem ;) widac ze technologia weszla pod strzechy ;)

 

Za rok na pewno pojawie sie zeby biedny Janislaw, MarcinG i paru innych chwatoow nie musialo pic samemu ;)

 

mega zazdrost raz jeszcze! pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem niestety.. tak jak moja nieobecnosc ;)

 

Licze na to ze podobnie jak Nasz ORG po narodzinach dziecka spowodowal spadek BMI o pare klas w dol ;) ze u mnie bedzie podobnie..

Nie pojawił się niestety ...

Termin wybitnie nie pasował - 1 lipca jest u mnie od "łonów" zarezerwowany i żadna impra rowerowa nie da rady tego zmienić :icon_wink:

Ale powoli myślę o sierpniowo-wrześniowym wypadzie w góry z rowerem, tylko jeszcze waham się między Sowimi a Beskidem Żywieckim. Jak już skonkretyzuję plany to coś skrobnę tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powoli myślę o sierpniowo-wrześniowym wypadzie w góry z rowerem, tylko jeszcze waham się między Sowimi a Beskidem Żywieckim.

 

My z Księciem akuratnie w piątek 26.08. wybywamy ku Rajczy i wracamy w niedzielę 04.09. A może by tak połączyć siły ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...