Skocz do zawartości

[opony] jakie na błoto?


Gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w swoim mbike'u mam Schwalbe Rocket Ron. Nadają się w lekkie błoto, w większe błoto nie próbowałem startować. Tylko jak się wyjedzie z błota na asfalt to bardzo strzela z opon i bródzi jeźdźca i rower. Mają bardzo dobrą przyczepność zarówno w średnio trudnym terenie jak i na asfalcie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnią sobotę w kraju gdzie mieszkam, Norwegia, odbył się wyścig mtb, tzw birkebeinet.

ze względu na lokalizację i warunki atmosferyczne wyścig odbył się w błocie, 90 km z czego wiele km syf po 10 cm głębokości lub więcej.

warunki były masakrycznie ciężkie, w tej chwili na serwisie stoją cztery rowery z wyścigu, z czego dwa z nich to fulle gf superfly 100. oba nadają sie do kapitalnego przeglądu :D na jednym jechał mój szef, na drugim kolega z pracy. obaj jechali na wyścigowych oponach bontiego team issue. wg ich relacji opony spisały się świetnie (obaj są naprawdę nieźli, z czego mój szef to stary wyjadacz i niejeden sukces, nie tylko norweski, ma na koncie). opona nie wygląda na specjalnie błotną (drobny bieżnik) ale jeśli oni mówią ze dobrze szły to wierzę im bez zastrzeżeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiem, że są to opony na suche warunki. Chciałem się upewnić czy opony, o których mówi tobo:

 

 

 

w ostatnią sobotę w kraju gdzie mieszkam, Norwegia, odbył się wyścig mtb, tzw birkebeinet.

ze względu na lokalizację i warunki atmosferyczne wyścig odbył się w błocie, 90 km z czego wiele km syf po 10 cm głębokości lub więcej.

warunki były masakrycznie ciężkie, w tej chwili na serwisie stoją cztery rowery z wyścigu, z czego dwa z nich to fulle gf superfly 100. oba nadają sie do kapitalnego przeglądu :) na jednym jechał mój szef, na drugim kolega z pracy. obaj jechali na wyścigowych oponach bontiego team issue. wg ich relacji opony spisały się świetnie (obaj są naprawdę nieźli, z czego mój szef to stary wyjadacz i niejeden sukces, nie tylko norweski, ma na koncie). opona nie wygląda na specjalnie błotną (drobny bieżnik) ale jeśli oni mówią ze dobrze szły to wierzę im bez zastrzeżeń :)

 

są to właśnie XR1 (XR0), czy może jakieś inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...