Skocz do zawartości

[propozycja] ignorowane tematy


Rekomendowane odpowiedzi

Będąc już na tym forum jakiś czas zauważyłem, że brakuje mi pewnej opcji, z którą miałem do czynienia na kilku innych forach. Otóż ignorowania tematów.

 

Taka opcja była np. na forum mojej grupy jak byłem na studiach. Mogłem wejść w dany dział i zaznaczyć tematy, które według mnie są bez sensu bądź mnie nie interesują. Znacznie ułatwiało to przeglądanie forum. Trafiały one na listę ignorowanych i nie wliczane były w "nieprzeczytane".

 

Obecnie jak wrócę z pracy po południu mam ze 100 nieprzeczytanych wątków, z czego okazuję się że z połowę chętnie bym wrzucił do ignorowanych :D zamiast za każdym razem gdy ktoś napisze w nich coś nowego to klikać, żeby oznaczyło mi je jako "przeczytane".

 

Co myślicie o takiej opcji? Wydaje wam się również przydatna? Czy z punktu widzenia technicznego jest w ogóle możliwa do wprowadzenia na tym forum? Może warto by rozważyć jej wprowadzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

nie wiem, czy jest coś takiego, być może w nowej wersji po updatcie się coś takiego pojawi. Jeżeli nie, poszukam w dodatkach do tego skryptu. A jeżeli tam nie będzie, założę wątek na technicznym forum ipb, być może ktoś się podejmie napisania czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...