Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry moje imię Paweł

zarejestrowałem się na to forum z nudy a że lubię jeździć na rowerze to będę starał się przeglądać tematy i rozwijać swoją rowerową wiedzę. :D Jeżdżę głównie po Toruniu i okolicach na wyprawy do 20/30 km w jedną stronę, od czasu do czasu lubię pojeździć szybciej po lesie i poskakać dla rekreacji. mam nadzieję że moja przygoda z forum nie skończy się za szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam na imię Rafał, 25 lat. Na forum od niedawna, moje źródło wiedzy. Na rowerze od zawsze ale tak poważniej to od pół roku. A na poważnie w przyszłym roku mam ochotę wziąć udział w amatorskich zawodach MTB a w wolnej chwili złożyć rower poniżej 9kg jak najmniejszym kosztem :) Bo mój stary Scott jest ciężki i brzydki.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Ma na imię Irek, mieszkam w Świebodzinie.

W zasadzie, z rowerem mocniej polubiłem się miesiąc temu (wcześniej oczywiście czasem się pedałowało rekreacyjnie), kiedy postanowiłem rzucić fajki. Pierwszy dzień bez papierosa, a nerwy roznosiły mnie od środka, co tu robić? Trzeba jakoś to rozładować. I wtedy zerknąłem na ścianę, na której wisiał mój prawie dwudziestoletni zakurzony i sflaczały Specialized Ground Control... pompka w dłoń - koła ok... no to rura w teren... jechałem jak tylko mogłem najszybciej. Jeszcze nigdy się tak nie spociłem, prawie płuca wyplułem, mięśnie paliły, a po wszystkim ledwo wtargałem rower z powrotem do mieszkania. Żeby była jasnośc, przejechałem niecałe 10km :) A jaki efekt? Pomogło...

Od tamtej pory staram się jeździć codziennie, zwiększam dystans i uczę się siebie i nowego roweru :)

 

Forum czytuję mniej więcej od miesiąca i postanowiłem się zarejestrować, bo to wspaniałe źródło wiedzy.

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć !

 

mam na imię  Grzesiek 17 lat  jestem  z Grabownicy Starzeńskiej  aktualnie nie posiadam roweru ale w najbliższym czasie jak tylko będę miał kasę  mam zamiar kupić jakiś rower  :D

  

 

pozdrawiam wszystkich zapaleńców

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...