Skocz do zawartości

[Ograniczenie] w dziale sprzedam


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Otóż sprawa wygląda (jak pewnie zauważyliście) następująco: wpada pierwszy lepszy, rejestruje się, pisze posta w dziale sprzedam... i tyle go potem widzieli. Mało da się z tego wyciągnąć, nawet raz nie zerknie na regulamin, żeby poprawnie napisać posta (temat), wpada jak do chlewu i bazgrze.

 

Dlatego moja propozycja, to umożliwić pisanie w dziale sprzedam użytkownikom, którzy osiągnęli już pewną liczbę postów. Jest pewne forum (sprzętu fotograficznego), na którym pozwala się pisać w dziale sprzedam tylko osobom, które mają co najmniej 150 postów. Dzięki temu osoba sprzedająca jest bardziej wiarygodna i zwiększa się jako tako bezpieczeństwo transakcji. Nie chodzi tu o zmianach w kodzie, ale o zwykłe usuwanie tematu.

 

Tak tylko pomyślałem, może ktoś z UberProAdminów przemyśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może coś pomiędzy i warunek, że jak sprzedający ma do iluś-tam-postów do musi być Allegro, w ramach zabezpieczenia. Jedyny problem jaki w tym widzę to weryfikacja. Bo znacznie łatwiej wprowadzić zakaz pisania w dziale Giełda poniżej iluś-tam-postów niż czytać i sprawdzać każdy temat osobno i usuwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam takie pytanko wystawilem rower w dziale sprzedam i ktos go skasowal juz drugi raz tak sie dzieje , ze niby niezgodnie z zasadami regulaminu ale dlaczego ? wpisuje ze chce sprzedac rower daje linka do allegro i to wszystko , gdzie tu jest łamanie regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wystawilem rower w dziale sprzedam i juz po raz trzeci ktos go skasował dlaczego tak sie dzieje ? nie z zasadami regulaminu dlaczego niby nie z zasadami regulaminu? daje lunka do allegro i to wszystko z mojej strony co robie i gdzie tu błąd ? gdzie łamanie regulaminu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że regulamin wyświetlany jest jak BYK przy rejestracji na ekranie, żeby rejestrująca się sierotka marysia nie musiała szukać i mogła go od razu przeczytać. W większości działów nad tematami są najważniejsze postulaty przypomniane i nawet przykłady podane jak poprawnie założyć temat ... i nadal nie dociera. Internet ogłupia coraz bardziej :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam propozycję związaną zwiększeniem przejrzystości ofert w dziale Giełda rowerowa. Czy dało by się aby autor tematu / oferty mógł edytować pierwszy post i np. w nawiasie napisać że dana część została sprzedana. Było by to przydatne przy ofertach z dużą ilością części gdyż w skrajnych przypadkach trzeba maglować 3 strony tematu aby się dowiedzieć o dostępności przedmiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niestety Miecho87 nie zgodzę się z tobą, ponieważ często sprzedający mają zapchane skrzynki i wysłanie PW nie jest możliwe. Nie pozostaje nic innego jak obczytać się 4 stron rezerwacji, próśb o maila, zdjęcia etc.

 

Uważam pomysł MaroS za bardzo dobry. To samo zresztą przydałoby się w dziale "Mania lekkości" jeśli chodzi o specyfikacje. Często tematy sięgają kilkudziesięciu stron! A ostatnia specyfikacja jest gdzieś w środku :D

Zresztą tego sposobu nie ma co rekomendować - idealnie sprawdza się na light-bike'u

 

O ile zależy wam na przejrzystości forum, to rozważcie chociaż jakieś referendum w tej sprawie

 

Ten post został wygenerowany automatycznie przez mój mózg. Jeśli się z nim nie zgadzasz, skontaktuj się PW. Pewnie się nie dogadamy

:) , ale przynajmniej utnę pogawędkę z modetatorami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...