Skocz do zawartości

[Koszalin]trasa


Sandacz

Rekomendowane odpowiedzi

2 lata temu kiedy jeszcze mieszkalem w Koszalinie pokonałem tą trasę rowerem na semislikach (koła 28 cali). Powiem tylko tyle, ze było ciężko. Odcinek w lesie był niemalże nieprzejezdny dużo naprawdę dużch dziur w wielu miejscach wypełnionych wodą. Ale to w końcu moczary. Co gorsza tą trasę upodobali sobie kierowcy samochodów terenowych, który niemiłosiernie niszczyli kołami resztki przejezdnych odcinków. Inna trudność była taka, że na rzece Unieść nie ma mostu. Pozostały tylko jakieś fragmenty. Ostatnio kiedy tam jechałem istniała jeszcze kładka przerzucona przez rzekę na lewo od pozostałości mostu (patrząc z zachodniegu brzegu rzeki od strony Koszalina). Istne ekstremum. Osobiście polecam drogę przez Łabusz i dalej do Osiek. Na tej trasie jest most na rzece. Sama nawierzchnia drogi to w dużej części płyty betonowe, komfortu brak ale można przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam trasę przez ul. Morską. Od rogatek mista zaczyna się droga rowerowa. Mozna tam spotkać wielu rowerzystów. Po wjechaniu w las będzie skrzyżowanie z drogą odchodzącą w prawo w kierunku Jamna. jest ciekawiej niż od strony ul. Władysława IV, gdzie na trasie tylko ogródki działkowe i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dzięki, tak pojadę. Akurat kierunek do Mielna ścieżką mam "przećwiczony" :-). Swoją drogą to trochę wstyd dla miasta, że jeszcze nie wyremontowało odcinka DDR do Mścic, bo nawierzchnia beznadziejna...

 

 

DDR do Mścic aktualnie wyremontowana [wiosna 2011] :)

Nie wyremontowany odcinek drogi rowerowej pomiędzy Koszalinem, a Mielnem to odcinek wiodący przez Mścice, a to tylko dlatego, że ścież rowerowa położona jest w pasie drogowym, zarządzanym przez "Drogi Wojewódzkie", podobno wyremontują ten odcinek w czasie kiedy będzie remontowana droga krajowa numer 11. Przyjdzie więc nam na to jeszcze poczekać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...