Skocz do zawartości

Leader Fox Team !!


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Składam rower na ramie LF Cocaine. Rower miał juz być gotowy, ale przez gips na nodze nie mogę pracować i to opóźni troche złożenie go do końca. Ale mam nadzieje, że jeszcze tej jesieni pojeżdże na moim nowym czarnym rumaku :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedokończony znaczy nie złożony z powodu braku kilku części (korba, suport, amort, stery). Reszte części już mam i tylko czekają na brakujące. Tak więc uznałem, że zdjęcia zamieszcze jak już rowerek będzie złożony w stu procentach ;-) co oczywiście mam nadzieje będzie jak najszybciej :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :> ta ramka ma raczej taka trekkingowa geometrie ? ;] BO tak mi jakos na ramke xc nei pasi :)

 

No toś mnie brachu ugodził w samą dumę , ja będę teraz musiał iść do psychoanalityka na terapię :sad: :grin: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi juz brakuje na oponki pozadne, siodelko i hampel przedni ale to ostatnie to dopiero na nastepny sezon planuje, a z reszty jestem zadowolony i zostanie jak jest :-D

Najbardziej potrzebne te opony ale nie moge sie zdecydowac na nic w rozsadnej cenie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my nie idziemy na ilość tylko na jakość 8) :grin: 8)

A o to specka mojego bika po modernizacji:

ramcia LF Evolution '04

koła: pp. NS extreme , tp xt , obręcze alex rims dm-24 ,druty DT champion

korby Alivio ,pakiet PowerPro , kaseta Deore , łańcuchy Wippermana , przerzuta przód XT , tył Deore

pedałki VP platformy z pinami

kiera NS x-up-xl , mostek NS Jump , klamki LX , manety Deore , kable Jagwire

hample przednie tarczowe RST , tylne vałki Deore

amor RST Gila t-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...