Skocz do zawartości

Renowacja Rowerów


AnkhMorpork

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeglądając forum "Rowerowego Szczecina", napotkałem na wiele wpisów dotyczących tego czy można w Szczecinie pomalować fachowo ramę lub odrestaurować cały rower.

Z rowerami jestem od zawsze ( mam ich na chwilę obecną 12). Przy takiej liczbie zawsze jest co robić, i też to robię. Od jakiegoś czasu postanowłem zająć się tematyką rowerów a międzi innymi kwestią renowacji i ich odrestaurowywania. W chwili obecnej jestem na etapie załatwiania wszelkiego rodzaju urzędowych formalności w celu zalegalizowania tego projektu. Na dzień dzisiejszy posiadam warsztat i malarnię. Odrestaurowałem już kilka egzemplarzy, a ich obecni właściciele są zecydowanie usatysfakcjonowani.

Jeżeli ktoś chciałby się zdecydować na tego typu zabieg w swoim rowerku to serdecznie zapraszam. Jestem w stanie zrobić wszystko jak należy i na wysokim poziomie. Temat będę rozwijał i poszerzał o szczegóły dotyczące całej akcji. Na chwilę obecną już działam ( hobbystycznie), z góra miesiąc wszystko będzie uregulowane formalnie i ruszam pełną parą.

Poszukuję również chętnej osoby która miałaby ochątę wspomóc mnie w tym projekcie. Swoją znajomoscią serwisową, wiedzą ogólną i jakimś zaangarzowaniem.

Na wstępie tyle, w miare wzrostu zainteresowanai tym temetem, będę go rozwijał.

 

Pozdrawiam wszystkich rowerzystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...