Skocz do zawartości

[koło] rozcentrowanie i opłacalność naprawy


kamilshadow

Rekomendowane odpowiedzi

Może sam spróbuj poprostować ? To nie takie trudne jak się wydaje. Jedne szprychy naciągają obręcz w prawą stronę, drugie w lewą. Pokręcisz troszkę (no fakt, klucz trzeba kupić), to może dojdziesz do oczekiwanego efektu.

 

P.S. Na przyszłość masz nowe doświadczenie, a i klucz kiedyś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym koło ci się rozcentrowało a nie scentrowało...gdy koło jest scentrowane to jest proste i nie ma bicia na boki, a tobie koło się rozcentrowało... A z centrowaniem uważaj, jak ja centrowałem swoje pierwsze koło to było potem do wyrzucenia :) musisz delikatnie kręcic szprychami, z tym że jest inaczej niż normalnie bo dokręcasz szpryche kręcąc nyplem w stronę odwrotną niż wskazówki na zegarze...i jak nie masz v-brejków to będzie gorzej bo wtedy nie masz porównania i można łatwo sobie koło jeszcze bardziej rozcentrowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja się podczepię pod ten temat, mam także problem z tylnym kołem, wczoraj było centrowane i teraz jest proste, ale ten co centrował powiedział że piasta jest krzywa, fakt że ta piasta troche przeżyła, doradził mi też że można jeździć bo reszta jest ok, ale zajeździć do końca i wtedy wymienić od razu z wolnobiegiem i łańcuchem...

 

da się to jakoś wyprostować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...