Skocz do zawartości

[1300-1700zł] MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów

 

Mimo że napisano już wiele postów z zapytaniem jaki rower, za ile itd, chyba mam trochę osobny przypadek...

 

szukam sobie sprzętu do jeżdżenia po leśnych i polnych scieżkach, ale i po asfalcie. nie planuje jeździć agresywnie, wyczynowo, ale zupełnie spacerowo też nie. problem w tym że mam 196cm wzrostu i ważę 120kg po zimie (jeżdżąc mam zamiar trochę tego zgubić)

 

ja się zastanawiałem nad następującymi pozycjami:

 

Kross A2 (1400zł) z tym że rozmiar Kross kończy się na 21 calach.

Kelly's Salamander Silver '09 (1500zł)

Specialized Hardrock Metalic Black '10 (1500zł)

Giant Yukon (1700zł)

 

jako że za bardzo się nie znam odwiedziłem kilka sklepów. wiem że przy moim wzroście interesuje mnie tylko rama 23 cale. będąc w sklepie oferującym sprzęt Specialized usłyszałem ze powinienem sobie poszukać mocniejszej ramy. zaproponowano mi P1 AM Green '10 ze względu na wagę. cena przekracza trochę mój budżet (2150zł).

 

czy rzeczywiście powinienem nadwyrężyć budżet, i kupić sugerowany "pewniejszy sprzęt"? czy może wystarczy mi jeden z modeli który wyżej wymieniłem? a jeśli tak to który jest wart uwagi?

 

 

z góry dziękuję za odpowiedzi, o ile ktoś odpowie ;)

 

 

pozdrawiam

Yogger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wiem że przy moim wzroście interesuje mnie tylko rama 23 cale. ...

Nie odrzucaj rowerów z ramami 21" http://www.bike-x-perts.com/images/Rahmen-Sitzhoehen.pdf ;)

Ja mam 192cm i ramkę 19" (tylko że nie jeżdże po płaskich terenach i taka rama mniejsza mnie czasami ratuje - odległosc od krocza jest idealna w razie "w") tak poza tematem więc 21" będzie ok :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...