Skocz do zawartości

[siodełko] Żelowe do 100 zł


BonusPL

Rekomendowane odpowiedzi

No więc wczoraj pierwszy raz wyjechałem swoim rowerem i po przejechaniu około 10 km nie mogłem usiedzieć na siodełku.

Może ktoś polecić wygodne miękkie siodełko, najlepiej żelowe do 100 zł. Siodełka będę używał bardziej do jazdy szosowej i do lekkiego i średnigo terenu. Acha i siodełko musi być w kolorze czerwonym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej gatki sobie sprawić? Do takiego roweru żelowe siodełko z prawdziwego zdarzenia to jak kwiatek do kożucha. Takie siodełka to do miejskiego roweru... na a do górala prawdziwego żela nie uświadczysz ino jego namiastkę. Pozostawiam do rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc wczoraj pierwszy raz wyjechałem swoim rowerem i po przejechaniu około 10 km nie mogłem usiedzieć na siodełku.

Może ktoś polecić wygodne miękkie siodełko, najlepiej żelowe do 100 zł. Siodełka będę używał bardziej do jazdy szosowej i do lekkiego i średnigo terenu. Acha i siodełko musi być w kolorze czerwonym ;)

Troche późno ale jeśli jeszcze nie kupiłeś to Może coś takiego: http://www.wfsport.pl/Sportourer_ZOO_Gel_Flow-118.html ?

Kapke powyżej 100zł naprawde wygodne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To zupełnie normalne, że d... boli po pierwszej jeździe, nie ważne jakie było siodło. Tyłek musi się przyzwyczaić do jazdy. A miękkie wcale nie musi być równoznaczne z "wygodne".

Przenoszę temat do właściwego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...