Skocz do zawartości

[Szczecin] trasy DH


Potato

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. czy ktoś zna jakies trasy/miejsca do DH lub forsownego XC w szczecinie. nie mogę nic znaleźć w żadnym temacie na forum dlateo piszę tutaj. będę wdzięczny za każdy post lub odnośnik do innego miejsca na forum. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tego jest pełno, wystarczy pojeździć po lesie i poszukać. Tu masz, ktoś kiedyś komuś ładnie opisał co i gdzie.

Jak będziemy kiedyś jechać w teren, możesz się z nami zabrać to ci zabierzemy na jakieś hopki.

 

No więc misiu, słuchaj, opcja jest następująca:

 

Najpierw (jeśli jeszce nie masz) ściągnij i zainstaluj google earth.

Następnie odpal GE, skopiuj i wklej kolejno:

 

1. Wlot do Lasku Arkońskiego

 

 

pod tym łączem masz wlot do Lasku Arkońskiego kieruj się na pn-zachód. Straż miejska/leśniczy/policja ganiali dirtów za budowanie traili, ale został jescze przynajmniej jeden gap, kilka dropów i różnej maści hopki po drodze. W lasku arkońskim zgubić się nie można, więc śmiało możesz zapuszczać się we wszelakie haszcze.

 

2. Downhill Widok - Wzgórze Akademickie, ul. gwiaździsta, Podjuchy

 

 

tutaj maksymalnie hardkorowa trasa DH, bez zbroi i kasku z żuchwą stanowczo nie polecam. Zaraz obok jest samo Wzgórze Akademickie (widać je z ciopongu jadąc przez Podjuchy - z miasta po prawej, do miasta z lewej) nachylenie ok 45-60 stopni, 150m prosto w dół.

 

3. Os. Bukowe, ul. Kolorowych Domów

 

wesołe hopki riderów z Bukowego często się tam ktoś kręci. Stan techniczny pozostawia sporo do życzenia, szczególnie, że na stromej góreczce obok panowie trąbią hejnały i tłuką butelki na ścieżce.

 

4. Głaz Serce - Puszcza Bukowa

 

Mniej więcej tam, gdzie wbiłem pinechę, sporo górek, gdyby zagłębić się w las znajdze się tez dropy (kiedyś gdziej jeden widziałem sam)

 

5. Warszewo

Mapka co i jak.

 

 

Miejscówek jest więcej, ale to już trzeba rozmawiac z kimś kto takimi trasami jeździ - ja jestem w stanie "zrobić" ścieżkę zdrowia i to jest max moich możliwości.

 

Więcej info:

paprykarze.com

bukove.piwko.pl

no i oczywiście włóz GOOGLE. czyli używaj.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...