Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z ewentualna wymiana? Nie robia problemow byle miec paragon? Zglosic sie w sklepie do kogo? Bo podjade i wezme chyba te spodnie w rozmiarze "S"

W Tarnowskich Górach nie robili, a kiedyś kupiłem zbyt ciasną koszulkę; poszedłem do kasy, powiedziałem, że chcę wymienić na większe, pokazałem paragon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co sadzicie o jakosci spodenek?? jest tak jak pisalam?? dosc kiepskie, swiecace, z slaba wkladka??? pomimo wszstkiego pewnie kupiliscie (tak jak ja) :)!! najlepszy zakup to skarpety.

 

jesli chodzi o rozmiarowke. wiem - jest zawsze zawyzona. chcialam sobie kupic damska koszulke (biala z srebrynmi kwiatkami). nosze rozmiar S. tamta "eska" byla mega wielka. o wiele za szeroka i za dluga. do tego byla dosc przezroczysta ;)

 

jesli chodzi o zwroty w Lidlu, to moge tylko napisac, jak to jest w niemczech. Zwroty przyjmowane sa na podstawie paragonu. do 14 dni mozna oddac bez podawania przyczyny, a kasierka nie ma prawa sie spytac, dlaczego oddajemy. jesli chodzi o zamiane, to oczywiscie, ze test bezproblemowa (pod warunkiem, ze zamiennik jeszcze jest dostepny w sklepie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co sadzicie o jakosci spodenek?? jest tak jak pisalam?? dosc kiepskie, swiecace, z slaba wkladka??? pomimo wszstkiego pewnie kupiliscie (tak jak ja) :)!! najlepszy zakup to skarpety.

 

jesli chodzi o rozmiarowke. wiem - jest zawsze zawyzona. chcialam sobie kupic damska koszulke (biala z srebrynmi kwiatkami). nosze rozmiar S. tamta "eska" byla mega wielka. o wiele za szeroka i za dluga. do tego byla dosc przezroczysta ;)

 

jesli chodzi o zwroty w Lidlu, to moge tylko napisac, jak to jest w niemczech. Zwroty przyjmowane sa na podstawie paragonu. do 14 dni mozna oddac bez podawania przyczyny, a kasierka nie ma prawa sie spytac, dlaczego oddajemy. jesli chodzi o zamiane, to oczywiscie, ze test bezproblemowa (pod warunkiem, ze zamiennik jeszcze jest dostepny w sklepie).

 

 

Nie!! Zdecydowanie się nie zgodzę! Radzę sprawdzić osobiście a nie wyciągać pochopne opinie czy wnioski jak się ich nie zakładało ani w rękach nie miało...Skarpety są świetne a wkładka w spodenkach nie jest gruba ale bardzo dobrze leżą spodenki na mnie rozmiar L kupiłem. ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam brak problemów z wymianą towaru na inny rozmiar. Wymagane jest tylko okazanie paragonu.

Co do spodenek na mnie M jako tako lezą, bo mam bańdzioch duży i podciągam wysoko, ale szczupli rzeczywiście mogą miec problem. Wkładka sprawia wrażenie dość wygodnej, choć nie jest gruba. Do tej pory jeździłem na jeszcze cieńszych wkładkach więc nie powinno być źle. Jakby ktoś był z okolic Katowic/Sosnowca i widział gdzieś spodenki z długimi nogawkami M, a chciałby L, to chętnie się wymienię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi którzy kupili kask --> daszek da się ściągnąć? Jak?

 

Hehe, w końcu kask mam ;)

Daszek trzyma się na 3 bolcach - 2 są na nazwijmy to bocznych końcach daszku, a trzeci jest na środku u góry - trzeba użyć trochę siły żeby je wyjąć, ale nie bój nic, najwyżej połamiesz sam daszek, a skoro go chcesz sciągnąć, to raczej nie będziesz żałował :)

 

Co do lidlowych zakupów to skarpetki mają chyba minimalnie zawyżoną rozmiarówkę - normalnie noszę 44, skarpetki kupiłem 43-46 i gdyby były minimalnie mniejsze to już były by za małe. Mam też kask - świetnie dopasowuje się do głowy, ale trochę mało otworów, zobaczymy jak będzie z wentylacją. Dętki które kupiłem są w rozmiarze 26x1,75-2,1 (piszę bo na pudełeczkach tego nie napisali, jest tylko na samych dętkach) i ważą ok 150g, nie dla lightbikerów, ale jak na dętki po 7zł rewelka

 

Spodenek nie kupiłem bo jak dla mnie wkładka jest za cienka i zbyt ugniatająca się

 

Jeśli ktoś jest w Wrocławia, to kupowałem przy placu Strzegomskim i sporo towaru jeszcze mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda to kolego jest taka ze w sprawach handlowych to sie NIC nie orientujesz!!! A swoimi wypowiedziami tylko to kwintujesz.

kolega jak rozumiem posiada wszystkie dyplomy wyższych uczelni ekonomicznych:) Kolego spokojnie bo ci żyłka pęknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co sadzicie o jakosci spodenek?? jest tak jak pisalam?? dosc kiepskie, swiecace, z slaba wkladka??? pomimo wszstkiego pewnie kupiliscie (tak jak ja) :)!! najlepszy zakup to skarpety.

Najstarsze spodenki, jakie mam, z Lidla mają jakieś dwa lata - nic się nie pruje, nie rozciąga. Podejrzewam, że te "markowe" by nie wytrzymały.

 

Teraz zakupiłem długie spodnie, krótkie spodenki i kamizelkę. I obowiązkowo skarpety. Za całość zapłaciłem 100 zł, a w rowerowym najtańsze spodenki 130 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A ja mam szczęście, bo ledwo co udało mi się kupić kask...wszyscy jakby kupowali na zapas po 3 pary rękawiczek, a liczników w ciągu 5 minut nie było..

 

Ciekawe jak te zakupy przełożą się na allegro, no bo i po co kilka kasków - epidemia czy co, czy aż tak wzrosło zainteresowaniem rowerowaniem (jeżeli tak to autostrady dla rowerów nie samochodów budować). Kurcze wszyscy zadowoleni - moja teoria (wino tanie jest dobre bo tanie) legła w gruzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houk. Ja też zaliczyłem dzisiaj Lidla, ale kupiłem tylko kask(3-eci z resztą już). Mój stary Met Formula idzie w odstawkę, mimo tego że kosztował 4 razy tyle co ten Lidlowski. Przewaga Lidlowskiego nad Metem:

-Daszek

-Ludzki sposób regulacji(pokrętłem)

-Siatka na insekty(zgrzana z kaskiem)

-Bardziej wyrafinowane kształty(Met wyglądał jak garnek)

-Czarno srebrny(Met mi kolorystycznie nie pasował, biało-czerwony...)

 

Reasumując zakup udany, reszta rzeczy również wyglądała solidnie, ale wszystko już mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w lidlu 7:45 jako 3ci, o 8 bylo z 20os.

8:02 nie bylo juz "ludzkich" rozmarow skarpet, rekawice przerzedzone, opakowania od spodenek fruwaly pod sufitem.

 

Jedyne czym sie nikt nie intersowal to torby, detki i liczniki.

 

I co mnie dziwi,byl tylko jeden mlody gosc, reszta mila 50lat i wiecej... Rodzicow i dziadkow poprzysylaliscie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem licznik, lampki, klucze, pompkę, skarpetki i rękawiczki. Zaskoczyła mnie ilość funkcji w liczniku, są wszystkie prędkości, temperatura, podświetlenie, kalorie, 2 rozmiary kół także full wypas i nawet więcej niż w mojej Sigmie 1606L. Mam nadzieję, że podziała chociaż rok :P

 

Kaski oglądałem i jakość wykonania nie odbiega od mojego Giro Havoc, tylko otworów mniej ale jest siatka.

 

I co mnie dziwi,byl tylko jeden mlody gosc, reszta mila 50lat i wiecej... Rodzicow i dziadkow poprzysylaliscie?!

W Warszawie to samo :D Zostałem 3 razy staranowany wózkiem zanim się dopchałem do stoiska. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą wróciłem z Lidla. W Szczecinnie coś małe zainteresowanie towarem:) Jedynie skarpety przetrzepane, tak to pewnie bym się skusił:wallbash: Najlepiej wyglądają chyba właśnie skarpety, kask no i spodenki też całkiem ok, tylko szkoda że szelek nie mają. Nic nie kupiłem bo z walutą słabo stoję:D Co do kasku to chyba lepszy niż mój Kellys Spirit - dużo lepiej dopasowny do głowy i nie wygląda się w nim jak pieczarka:/ Paski też takie miękkie wygodne, nie to co u mnie - tylko brać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarpety bomba, zrobilem dzis 40km.

 

Krotkie spodnie, na moj chudy tylek, 175cm rozmiar "M" lezy tak sobie, ale wkladka zaczela sie ukladac chociaz. Nogawki ciutke luzne na koncach, mimo ze mam spore udko.

 

Zobaczymy co dziewczyna powie na biala koszulke ze srebrnymi wstawkami, ona lubi jak jej przeswituje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotkie spodnie, na moj chudy tylek, 175cm rozmiar "M" lezy tak sobie, ale wkladka zaczela sie ukladac chociaz. Nogawki ciutke luzne na koncach, mimo ze mam spore udko.

U mnie to samo, choć równiez mam konkretne uda. Ale nie jest źle - lepiej żeby było ciutke luźniej niż miałoby uciskać.

Zobaczymy co dziewczyna powie na biala koszulke ze srebrnymi wstawkami, ona lubi jak jej przeswituje :)

Mamy nadzieję, że pokażesz fotkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w południe. U mnie oprócz skarpetek (tylko tych czarnych) nic nie schodziło. Ale ja się skusiłem na: kask, spodenki, pompkę nożną, rękawiczki, skarpetki oraz...dętki. Niestety, ten ostatni wybór nietrafiony. Dzisiaj jedna z nich zafundowała mi 8km przechadzkę ;/ (pompki zapomniałem wziąć, a nikt nie miał do takiego wentyla). I nie wiem, czy to wina jakiegoś szkła, albo czegoś, ale raczej po prostu słaba jakość tych dętek. Pękło na spojeniu, dziura na ~7cm. Skarpetki białe niestety, ale wrażenia pozytywne :) Kask suuper! Spodenki jak dla mnie ok (tylko rozmiarówka bez sensu, ale w lidlu wymienili mi na mniejszy rozmiar bez problemu :) ). Rękawiczki nic szczególnego, ale za taką cenę... ;) Ogólnie udane zakupy dzisiaj miałem ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...