Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka że np dla Tesco ich produkty wytwarzane są przez znane firmy wiec dlaczego taka różnica w cenie? Bo produkty są słabszej jakości, nigdy na marżach nie zbije się tak cen, bo nikt by na tym nie zarobił...

 

Prawda to kolego jest taka ze w sprawach handlowych to sie NIC nie orientujesz!!! A swoimi wypowiedziami tylko to kwintujesz.

 

Mowisz ze nikt by na tym nie zarobil...i prawda, tylko chodzi tu akurat o posrednikow. Osobami ktore na tym zarobią sa KLIENCI.

 

Producent i tak swoje zarobi, bo koszt takiego kasku u producenta to 25zl, a ze jakas siec sklepow odbiera go bezposrednio, dlatego w handlu kosztuje przykladowo 50zl.

 

Na normalnej drodze wyglada to troche inaczej...producent, przedstawiciel ( hurtownik ), czasem jest ich nawet kilku oraz na koncu detal i to co my placimy.

 

 

Aha jeszcze jedno...mowisz o produktach Tesco...to wogóle nie tyczy sie tej rozmowy...bo ten kask nie jest produkawany dla Lidla!

 

 

Z mojej strony tyle, jade zaraz do Lidla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po zakupach.

Przybyły mi 2 pary spodenek (krótkie i długie). W mnie w Lidlu nie było męskich 3/4, a na nie liczyłem najbardziej.

Zakupiłem też skarpety.

Co do kasków to u mnie było ich dużo, ale nigdzie na kasku ani na opakowaniu nie było info że to Cratoni, tylko jakaś firma Quest czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po zakupach.

Przybyły mi 2 pary spodenek (krótkie i długie). W mnie w Lidlu nie było męskich 3/4, a na nie liczyłem najbardziej.

Zakupiłem też skarpety.

Co do kasków to u mnie było ich dużo, ale nigdzie na kasku ani na opakowaniu nie było info że to Cratoni, tylko jakaś firma Quest czy jakoś tak.

 

Jak tam wkladka w tych spodniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dobra, kupiłem kask i rękawiczki

 

Rękawiczki są jak najbardziej ok, za cene 12 PLN nie mozna wiele wymagać acz nie są źle wykonane. Wygodne i przewiewne z wkładką 'żelową'. Jedyne do czego można się przyczepić na 1. rzut oka to szwy przy rzepach, wydają mi się one dość słabej jakości, cóż, jak sie rozwalą to moge sobie przyszyc - za 12 PLN polecam :D

 

Co do kasku - faktycznie produkowany jest tam gdzie kaski Cratoni (Nie ma żadnych napisów na/w/obok kasku - sugeruje to jedynie adres producenta), sam w sobie jest ok-wygodny, przewiewny, pokrętełko wydaje się solidne, gąbeczki w środku są odpinane, są naklejki IN-MOLD, przyczepić się można do braku zdejmowanej osłonki przed owadami (jest, ale niezdejmowalne - w ulotce było napisane inaczej :/), daszek chyba też niezdejmowalny, albo ja go nie umiem zdjąć. Do tego kask wydaje mi się dość wysoki, możliwe, że tylko mi się wydaje, w kasku nigdy nie jeździłem. Ogólnie myśle, ze kask warty tych 50PLN.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też po zakupach w Lidlu, jest kamizelka, komplet kluczy i kask. kask miezyłem - pierwse odczucia że wygodny i przyzwoicie wykonany, daszek da się odczepić, wyglada też dobrze. W Gdańsku tez duze zainteresowanie :0

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wkładki w gaciach, to jest profilowana z Coolaxu Silver (czyli antybakteryjna)

Niestety nie trafiłem w rozmiar są na mnie trochę za duże :/ Pojechałem od razu do Lidla wymienić, ale zostały już tylko krótkie w moim rozmiarze (a mineło raptem 30 minut od zakupu)

Talk więc zostałem z długimi, które są na mnie trochę za duże :/ (gdyby na kogoś M były za małe, to możemy się wymienić.

I tu uwaga dla kupujących ja zazwyczaj nosze L i takie też kupiłem ale okazuje się, że L jest jednak za duża (mam 172 cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kupiłem kask. Wykonanie bez zastrzeżeń, w zasadzie nie odbiega jakościowo od mojego Meta Zolfo. Daszek da się odczepić, ale jest to kiepsko rozwiązane i mam wrażenie że można go oderwać razem ze skorupą :P Do reszty nie mam zastrzeżeń. W środku kasku są naklejki z nieudolnym tłumaczeniem na kilka języków, jakiś certyfikat i data produkcji (11.2009). Waga na naklejce mówi o 270g, realnie jest 286g jeśli ma to dla kogoś znaczenie. Dołączona jest książeczka z dokładną instrukcją po polsku.Na kartoniku jest naklejka informująca o 3 latach gwarancji :P

 

img6128.th.jpg img6129x.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam licznik, zestaw kluczy, pompkę i koszulkę, która niby jest z coolmaxu ale mam już ciuchy z tego materiału i muszę powiedzieć, że znacznie się różnią.Ta z lidla jest sztywna, cieńka i badziewna.Ale wybrzydzać nie bedę.Ludzi w sumie za wielu nie było a byłam o 8:D Patrzyłam też spodenki, ale ta wkładka też mi się podejrzana wydawała, cieńka i sztywna.Żadnego szału :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam licznik, zestaw kluczy, pompkę i koszulkę, która niby jest z coolmaxu ale mam już ciuchy z tego materiału i muszę powiedzieć, że znacznie się różnią.

A bo z coolmaxem jest jak z polarem - jest kilka/naście typów, więc i różnice także będą widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wróciełem z lidla, w sumie odwiedzilem 3 sklepy w tym jeden w sąsiedniej miejscowości:P i dopiero tam upolowałem spodnie i skarpetki. Wziąłem długie rozmiar M i są o jakies 10 cm za długie (mam 176 wzrostu), więc pójdą do skrócenia. Kasków nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toreb pod siodłowych nie ma , sa tylko termiczne na kierownice.

 

Obawiam się, że jak skończę pracę o 15 i dotrę do Lidla to już nic ciekawego nie znajdę, a jeszcze potrzeba mi rozmiaru XL to już w ogóle może być ciężko...

 

Mysle ze mozesz zapomniec o XLce o tej godzinie ;P, ja byłem o 8,00 to tyle ludzi było ze same M,S pozostawały.

Ja naszczescie tylko kask kupiłem, których było dosyć sporo i 2 parki skarpet. pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jak skończę pracę o 15 i dotrę do Lidla to już nic ciekawego nie znajdę, a jeszcze potrzeba mi rozmiaru XL to już w ogóle może być ciężko...

 

u mnie w sklepach właśnie same XL zostały :P więc jest szansa. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem po zakupach w Lidlu. Wylądowałem tam 10 minut po otwarciu i miałem mały problem żeby dostać się do stoiska z ciuchami rowerowymi tak były obstawione i większość towaru szła jak ciepłe bułeczki. Ale kupiłem sobie krótkie spodenki, spodnie i kurtkę - rozmiarówka tego jakaś taka dziwna. Zazwyczaj noszę L, a tu nawet M jakby trochę za duże. Kaski oglądałem i jak takie coś robi Cratoni i sprzedaje to za cenę koło 200 zł to stwierdzam że to badziewie - za te 49,90 można kupić chociaż mi osobiście wykonanie kasku się nie podobało. Rękawiczki też badziewnie wyglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwalem kurtke przeciwdeszcowa.

 

Co kolor to inna rozmiarowka wiec uwazajcie.

Czerwone mialy krotsze rekawy od czarnych. Rozmiarowki takze troche zanizone. Moja budowa ponizej, wzialem "L" i jest dobra bo mierzylem.

 

Wzialem spodenki z wkladka. Mam 175cm wzrostu, szczupla budowa i 58kg wagi.

"M" chyba jest za duza ! Wkladka z przodu uklada sie FATALNIE, jakby w niej chodzic to ;)

Wzial ktos juz te spodnie? Zastanawiam sie czy nie wziasc "S"

 

Wzialem takze koszulke dla dziewczyny, "S" mam nadzieje ze bedzie dobra na 165cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z ewentualna wymiana? Nie robia problemow byle miec paragon? Zglosic sie w sklepie do kogo? Bo podjade i wezme chyba te spodnie w rozmiarze "S"

 

Spodnie w "M" musze dociagac strasznie do gory, na wysokosc/ponad przepone i strasznie dociagac sznurki co nie ulatwia oddychac, a wszystko to aby wkladka zaczela sie ukladac jako tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...