Skocz do zawartości

[Kask] Po co to komu? Jaki wybrać? Za ile?


Rekomendowane odpowiedzi

Jest parę dużych kasków, sam na wiosnę i jesień kiedy trzeba załozyć coś konkretnego pod kask używam Uvex Oversize (mój rozmiar głowy to 60-61cm).

Naprawdę duży (61-65cm), wygodny, dobra i szybka regulacja, siatka przed owadami.

http://uvex.com.pl/p/kask-rowerowy-uvex-oversize

Edytowane przez dfq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, irackman napisał:

Coby nie mnożyć wątków ponad miarę...

Szukam kasku- wydawało by się temat trywialny, ale mój sagan ma około 62 cm w obwodzie i jeszcze nie trafiłem na taki, który by na mnie bez bólu wszedł. A już o założeniu czegokolwiek pod spód to można zapomnieć.

Ktoś, coś?

Seven ma dosyc pojemne kaski, mam ich M2 i w porownaniu z MET i Mavic jest tez odczuwalnie szerszy przez co musze troche mocniej go dokrecic zeby siedzial rownie dobrze.

https://7protection.com/row/product/m2-helmet/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć z likwidacji i po naklejce widać, że model z 2011 roku, więc też i bez gwarancji producenta, jedynie rekojmia, dlatego się zastanawiam :) Czy stare kaski nie mają jakiś problemów z zachowaniem właściwości dyktowanych przez standardy bezpieczeństwa? Czy wiek może nie ma tutaj żadnego znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaos w tej cenie ? Rewelacja !! :)
Z tym że jego cena podyktowana jest jego datą produkcji.

Dopytaj jak był przechowywany ... bo jak od tego kwietnie 2011 leżał na wystawie sklepowej i waliło na niego słońce to nieco kiepsko ... jak w pudełku to brać.

Pozdrawiam 

Edytowane przez rzezniol
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2018 o 18:50, piterrrxd napisał:

Rękojmia daje więcej przywilejów niż reklamacja u producenta ;)

Nie do końca, z tytułu rękojmi nie wymienię kasku po stłuczce za mniejszą kasę :)

Kask kupiłem i jest ok, także jakby ktoś chciał  brać coś od tego sprzedawcy to nie ma się co bać :)

Edytowane przez Nevii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym kaskiem http://allegro.pl/kask-rowerowy-met-veleno-sim-58-60-cm-i6946682797.html, cena dobra. Czym się różni kask Met veleno od veleno sim? Czy ktoś posiada taki z takim zapięciem z tyłu, jak się to sprawuje? Wolałbym pokrętło, wygodniejsza regulacja jedną ręką. Tylko te modele z pokrętłem to już cena 250zł, nie taka korzystna jak za ten. 

Edytowane przez zborek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam nie było czegoś takiego jak wersji "SIM" nie było nawet SLIM :) ...
Zresztą jak popatrzysz na foto z metka na pudełku też po Veleno nie ma SIM, to musi być jakiś dopisek sprzedawcy.
O regulacji się nie wypowiadam bo mam w Kaos`ie inną.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Kaosa jesteś zadowolony? Widzę że ten sprzedawca też mam Kaosa, tylko w rozmiarze 54-57 a ja mam obwód głowy 57 tak więc patrzę na rozmiary L. Jak jest z darmowym zwrotem na allegro bo widzę że jest w  opcjach dostawy darmowy zwrot?Wziąłbym wtedy kilka i sobie pomierzył i bym złe odesłał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...